Twój koszyk jest pusty!

Wybierz strefę
dla siebie

Dlaczego warto wybrać salon Depilacja.pl?

Trwały efekt
Trwały efekt
Aby zapewnić najlepszy efekt wykonujemy 9 zabiegów depilacji laserowej
Najskuteczniejszy sprzęt
Najskuteczniejszy sprzęt
Zabiegi wykonujemy certyfikowanymi laserami diodowymi: SPEC3 Hybrid lub LightSheer
Bezpieczeństwo i profesjonalizm
Bezpieczeństwo i profesjonalizm
W salonach czeka na Ciebie wykwalifikowany i doświadczony zespół kosmetologów.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Oszczędność czasu i pieniędzy
Ilość wykonanych zabiegów utrwala efekt i pozwala Ci oszczędzić pieniądze.

Nasze usługi

Depilacja laserowa

Dowiedz się na czym polega zabieg

Najnowocześniejsze lasery precyzyjnie trafiają w cebulki włosów i niszczą je, dzięki czemu włosy nie odrastają. Już po pierwszym zabiegu w gabinecie depilacji laserowej można zauważyć, że włosów jest mniej, są słabsze i odrastają wolniej. Aby uzyskać efekt trwale gładkiej skóry, potrzebna jest seria zabiegów. Warto przy tym podkreślić, że zabieg z wykorzystaniem lasera jest bezpieczny dla zdrowia, nieinwazyjny, jak i komfortowy – obecnie stosuje się urządzenia, które niwelują odczucia bólowe, m.in. dzięki zastosowaniu specjalnych systemów chłodzących. To pozwala również na zabiegi na skórze bardzo wrażliwej.
<h2>Depilacja laserowa</h2>

Endermologia

Dowiedz się na czym polega zabieg

Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki podskórne. Wykonywany jest za pomocą innowacyjnego urządzenia EndermoSPEC, którego głowica zasysa i masuje skórę dwiema rolkami.
Zabieg endermologii jest przeznaczony głównie dla osób, które chcą zwalczyć cellulit, ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Jednak pozytywnych rezultatów endermologii jest dużo więcej – zabieg ten pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, które opierają się tradycyjnym ćwiczeniom, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie.
<h2>Endermologia</h2>
Konsultacja z Kosmetologiem i Zabieg Testowy
Podczas wizyty konsultacyjnej Kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny, który pozwala wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, wyjaśnia jak dbać o skórę przed i po zabiegu oraz przeprowadza zabieg testowy na wybranej części ciała.
A Ty? Dlaczego wybierasz depilację laserową?

Przeczytaj więcej

rodzaje_skory_a_depilacja_laserowa
Czy rodzaj skóry ma wpływ na efektywność depilacji? Porównuj...
Depilacja jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety i coraz częściej także przez mę...
golenie_wlosow_na_rekach
Czy można golić włosy na rękach? Poznaj za i przeciw!
Golenie włosów na rękach może wzbudzać nie tylko wiele wątpliwości, ale nawet kontrowersji. Niektórzy odczuwają silną po...
pielegnacja_okolic_bikini_po_depilacji_laserowej
Bikini po depilacji laserowej - jak dbać o wrażliwą skórę po...
Depilacja laserowa to dzisiaj bardzo popularna metoda usuwania owłosienia także ze strefy bikini. Jednak każdy sposób na...

Idealnie gładka i piękna skóra?

Tylko z siecią salonów Depilacja.pl!
Specjalizujemy się w zabiegach usuwania niechcianego owłosienia, które przeprowadzane są na sprzęcie najwyższej jakości. W trakcie sesji wykorzystujemy najnowsze lasery do depilacji. Są to lasery diodowe z odpowiednimi certyfikatami, dzięki którym efekt gładkiej skóry (wypadanie włosów) uzyskuje się już po pierwszym zabiegu! Urządzenia te redukują nawet do 30% obecnego owłosienia z każdym kolejnym zabiegiem, co po przeprowadzeniu całej serii zabiegów pozwala cieszyć się jedwabiście gładką skórą nawet na stałe.
Dostępne w całej Polsce salony Depilacja.pl oferują w pełni kompleksową oraz profesjonalną depilację laserową. To właśnie ten sposób usuwania zbędnych włosków jest określany mianem najskuteczniejszej metody depilacji. Pomaga uzyskać idealnie gładką skórę, a także zapobiega zapaleniu mieszków włosowych oraz pozwala raz na zawsze pobyć się problemu wrastających włosków. Warto również zauważyć, że sam zabieg jest bezinwazyjny, przez co nie powoduje żadnych niepożądanych powikłań. Ponadto, dokładnie poinstruujemy oraz podpowiemy jak dbać o skórę zarówno przed, jak i po przeprowadzonym zabiegu tak, aby można było cieszyć się niezwykle długotrwałymi efektami depilacji laserowej.

Salony kosmetyczne Depilacja.pl znajdują się w niemal każdym rejonie naszego kraju. Nasz cennik depilacji laserowej obejmuje zarówno pojedyncze zabiegi przeznaczone na poszczególne partie ciała, jak i korzystne pakiety oszczędnościowe. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli zastanawiasz się więc, ile kosztuje depilacja laserowa koniecznie sprawdź cennik Depilacja.pl!

Nasze długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel (wykształcenie kosmetyczne) sprawiają, że obecnie jesteśmy ekspertami w dziedzinie depilacji laserowej. Do tej pory zaufało nam tysiące klientów, którzy mogą teraz cieszyć się niezwykłymi efektami zabiegu w postaci idealnie gładkiej skóry. Już teraz odłóż więc nieskuteczne maszynki do golenia, nieprofesjonalne depilatory domowe czy sprawiające ból plastry z woskiem i umów się na swoją pierwszą wizytę w jednym z gabinetów Depilacja.pl. Zapraszamy do zarezerwowania darmowej wizyty testowej wraz z próbą laserową!

Najczęściej wybierane pakiety depilacji laserowej