Depilacja laserowa dłoni

Depilowanie dłoni laserem to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Nie brakuje osób pragnących trwale pozbyć się włosów z tej części ciała – w końcu ręce są wizytówką człowieka. Poznaj naszą ofertę depilacji laserowej dłoni i ciesz się gładką skórą!

Oszczędzasz 
-30%
1199 zł
1701 zł

Depilacja laserowa dłoni – kiedy jest potrzebna?

Z depilacji na dłoniach najczęściej korzystają panowie – a dokładniej bruneci i szatyni. Ciemne owłosienie najczęściej jest twardsze i gęstsze od jasnych, dlatego też usuwanie go tradycyjnymi metodami może okazać się czasochłonne i niekomfortowe.

Co więcej, w tym przypadku depilacja laserowa włosów na dłoniach jest zabiegiem zalecanym nie tylko ze względów estetycznych, lecz również higienicznych. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, jak trudno dokładnie wyczyścić zabrudzone ręce po pracy.

Laserowe depilowanie włosów na dłoniach może być porównywane z usuwaniem owłosienia z okolic pach – obie okolice są podobnie ukrwione, a przez to dość tkliwe. Możesz więc spodziewać się pewnego dyskomfortu podczas zabiegu, jednak nie będzie to taki ból jak przy mechanicznym wyrywaniu włosków woskiem czy depilatorem elektrycznym.

Podziel się

depilacja dłoni