Szukasz najlepszego salonu depilacji pośladków?
Przeczytaj o depilacji laserowej w naszym salonie i umów się na wizytę!

Owłosienie na pośladkach występuje przede wszystkim u mężczyzn, zdarza się jednak, że ze względu na zaburzenia hormonalne – u kobiet również występują w tym obszarze włoski, które przynoszą ich właścicielkom zawstydzenie. W przypadku osób, które natura obdarzyła ciemnym owłosieniem na pośladkach – warto skorzystać z depilacji laserowej, która jest najbardziej optymalną metodą usuwania zbędnego owłosienia pośród sposobów dostępnych na rynku. W naszych salonach w ramach depilacji pośladków depilowana jest przestrzeń między dolną linią pleców, a górną granicą nóg.

Owłosienie na pośladkach jest szczególnie uciążliwe przede wszystkim ze względów estetycznych i dążenia do poczucia wygody i komfortu w każdej sytuacji. Depilacja pośladków cieszy się dużym zainteresowaniem również w związku z tym, że dotyczy części ciała, której właściciel(ka) nie widzi na co dzień. Trwałe pozbycie się włosków z tego obszaru pozwala zatem uniknąć frustrujących momentów zastanowienia, czy aby na pewno w danym momencie na pośladkach nie ma zarostu.

białe majtki na kobiecym biodrze

W przeciwieństwie do szeregu popularnych i powszechnie stosowanych metod depilacji polegających na mechanicznym usuwaniu włosów, depilacja laserowa działa na wewnętrzne struktury włosa uszkadzając je i uniemożliwiając odrastanie. Z tego też powodu usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego jest jedyną, obecną na rynku usług kosmetycznych metodą, która przynosi utrzymujące się przez lata efekty w postaci gładkiej skóry.

Powszechne metody usuwania włosów skutkują ich szybszym lub wolniejszym odrastaniem, co w przypadku pośladków może powodować znaczny dyskomfort, a w konsekwencji coraz częstsze stosowanie coraz to innych sposobów depilacji. Tymczasem już kilka sesji depilacji laserowych pozwala na całkowite pozbycie się problemu odrastających włosków – już na zawsze. Kolejnym powodem mającym znaczący wpływ na zainteresowanie tą metoda depilacji jest fakt, iż rozwiązanie to stanowi doskonałą inwestycję, która szybko się zwraca. Aspekt ekonomiczny ma niebagatelne znaczenie dla osób planujących wydatki.

Jednostkowy koszt zabiegu depilacji laserowej wybranej części ciała jest większy niż jednostkowy koszt innego rodzaju zabiegu depilacji, warto jednak mieć na uwadze fakt, iż depilacja laserowa zapewnia trwałe pozbycie się owłosienia bez konieczności poddawania się różnego rodzaju zabiegom depilacyjnym w przyszłości.