Depilacja laserowa pośladków

Jeśli zamiast delikatnego meszku, na pośladkach rosną grubsze, widoczne włosy, może to wprawiać w kompleksy i sprawiać dyskomfort. Problem ten dotyczy zazwyczaj panów, choć nie omija także kobiet. W przypadku tak delikatnego, a równocześnie trudnego do depilacji miejsca, najlepiej sprawdzi się depilacja laserowa pośladków.

Oszczędzasz 
-25%
1 199,00 zł
1598 zł

Depilacja laserowa z pośladków

Pośladki są miejscem trudnym do tradycyjnej depilacji. Ma na to wpływ delikatna skóra połączona z krągłościami ciała. Dlatego najlepiej w tym przypadku sprawdzi się bezbolesna i bezpieczna depilacja laserowa.

Depilowanie owłosienia pośladków laserem zapewni bardzo dobre efekty. Nie musisz już zastanawiać się, czy włoski zdążyły odrosnąć lub czy każdy fragment ciała został dobrze wydepilowany.

Bezbolesna metoda depilacji

Trwałe i skuteczne usuwanie włosa nie oznacza, że zabieg ten musi powodować ból. Przenikająca do skóry wiązka laserowa uszkadza jedynie mieszek włosowy, nie wpływając na naskórek. Dlatego depilacja laserowa jest bezbolesna, ale również bezpieczna dla skóry.

Wybierz depilowanie włosków na pośladkach laserem, by mieć pewność długotrwałego efektu. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę!

Podziel się