Depilacja laserowa bikini

Szukasz najlepszego salonu depilacji bikini?
Przeczytaj opinie na temat depilacji laserowej w naszym salonie!

Strefa bikini należy do najbardziej wrażliwych i delikatnych, szczególnie skłonnych do podrażnień fragmentów ciała. Fakt ten w połączeniu z koniecznością utrzymania gładkiej, wypielęgnowanej skóry w tym właśnie miejscu ze względów zarówno higienicznych, jak również estetycznych ma znaczący wpływ na to, iż spora część kobiet regularnie depiluje ten właśnie obszar stosując eksperymentując z najlepszą metodą usuwania zbędnego owłosienia.
Wybór optymalnej metody depilacji strefy intymnej nastręcza jednakże sporo problemów przede wszystkim ze względu na to, iż powszechnie stosowane sposoby depilacji mogą powodować bolesne zaczerwienienia i podrażnienia skóry, a nawet zapalenie mieszków włosowych.

W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych metod depilacji polegających na mechanicznym wyrywaniu włosów z cebulkami lub regularnemu przycinaniu ich maszynką, depilacja laserowa pozwala na skuteczne i trwałe pozbycie się problemu odrastających włosków. Działanie lasera bowiem ma na celu zniszczenie wewnętrznych struktur włosa, co po kilku sesjach zabiegu zapobiega ich odrastaniu.

Cyklicznie powtarzane zabiegi wykonywane w okolicy strefy intymnej mogą przyspieszyć odrastanie włosków, które rosną grubsze i mocniejsze, a ponadto mają tendencję do wrastania. Owłosienie łonowe jest zwykle ciemniejsze i twardsze od włosów pod pachami czy na rękach, co sprawia, iż popularne metody depilacji w tym wypadku nie są stuprocentowo skuteczne.
Depilacja laserowa najskuteczniej działa w przypadku grubych i ciemnych, bogatych w barwnik włosów, co sprawia, iż jest idealnym rozwiązaniem w przypadku depilacji włosów okolicy intymnej.

Aczkolwiek koszt kilku sesji zabiegu depilacji wykonywanych na wybranym fragmencie ciała przekracza cenę pojedynczego, popularnego zabiegu depilacji za pomocą maszynki do golenia, rozgrzanego wosku czy depilatora, w perspektywie kilku lat depilacja laserowa okazuje się tańszym sposobem usuwania zbędnego owłosienia. Trwałość zabiegu oznacza pozbycie się problemu zbędnego owłosienia i konieczności powtarzania jakichkolwiek zabiegów depilacyjnych w przyszłości, co znacząco przekłada się na ekonomiczny aspekt tego sposobu usuwania włosów.

Odbierz 50 zł zniżki na pierwszy zabieg