Depilacja laserowa pachy

Szukasz najlepszego salonu depilacji pach?
Przeczytaj o depilacji laserowej w naszym salonie i umów się na wizytę!

Depilacja pach stanowi jeden z najpopularniejszych, przez niektóre osoby wykonywanych nawet codziennie zabiegów kosmetycznych. Znaczna część kobiet i mężczyzn szuka optymalnego rozwiązania w zakresie dokładnego i skutecznego usuwania owłosienia z tego obszaru ciała. Depilacja laserowa, pozwala usunąć włoski na zawsze umożliwiając uzyskanie gładkich pach – bez widocznych często w przypadku innych metod usuwania zbędnego owłosienia odrastających, ciemnych cebulek włosków.

Okolica pach jest dosyć trudnym miejscem do depilacji przez fakt, że występuje tu szczególnie cienka i delikatna skóra, a równocześnie włoski, które się tu pojawiają są często gęstsze i ciemniejsze od zarostu występującego na innych powierzchniach ciała. Umiejscowione między dolną częścią ramion, a boczną częścią klatki piersiowej doły pachowe charakteryzują się wklęsłą powierzchnią, podatną na podrażnienia w przypadku mechanicznego usuwania włosków. Delikatność skóry w tym obszarze sprzyja w dużej mierze wrastaniu włosków po skorzystaniu z depilacji woskiem, a w przypadku wykorzystania pasty cukrowej niekiedy pojawiają się krwawiące kropeczki w miejscu, z którego zostały usunięte cebulki włosowe. Preparaty chemiczne wykorzystywane do depilacji pach charakteryzują się stosunkowo niewielką skutecznością, a dodatkowo w wielu przypadkach podrażniają skórę. W przypadku zabiegów usuwania owłosienia za pomocą lasera diodowego głowica urządzenia do depilacji wysyła wiązkę światła precyzyjnie usuwając włoski przy korzeniu nie podrażniając przy tym naskórka.

Depilacja laserowa pozwala na dokładne i skuteczne pozbycie się włosów z delikatnych i trudno dostępnych obszarów ciała, dlatego też stanowi idealne rozwiązanie w przypadku trwałej depilacji dołów pachowych. Kilka sesji depilacji wykonywanych w określonych przez osobę wykonującą zabieg wystarczy, aby pozbyć się problemu zbędnego owłosienia raz na zawsze bez konieczności powrotu w przyszłości do stosowania innych metod oraz preparatów depilacyjnych. Z tego względu laserowa depilacja pach cieszy się rosnącym zainteresowaniem, ponieważ pozwala na stosunkowo szybkie efekty i uzyskanie komfortu gładkiej i wypielęgnowanej skóry pod pachami.

W związku z tym, że depilacja laserowa przynosi najlepsze efekty osobom o ciemnych i grubych włosach, po tę metodę usuwania zbędnego owłosienia sięgają mężczyźni i kobiety o czarnych lub ciemnobrązowych włoskach. Zdarza się jednak, że u osób, które na całym ciele mają jasne włosy, w na obszarze pach pojawiają się ciemne cebulki, co sprzyja skutecznemu wykonywaniu zabiegów depilacji laserowej w tym obszarze szerszej grupie osób, niż w innych częściach ciała. Depilacja laserowa jest jedyną, dostępną na rynku usług kosmetycznych metodą trwałego pozbycia się zbędnych włosków z okolicy pach.

Poza skutecznością skorzystanie z usuwania zbędnego owłosienia z wykorzystaniem depilacji laserowej w obszarze pach niesie za sobą dodatkowy walor, jakim jest niska cena. Całościowy koszt zabiegów, w porównaniu z innymi, popularnymi metodami depilacji, jest naprawdę niski. Sesja zabiegów depilacji laserowej stanowi inwestycję, która na przestrzeni kilku lat zwraca się z nawiązką, zaś w perspektywie kilkunastu kolejnych lat pozwala na znaczne oszczędności. Trwały efekt zabiegu oznacza bowiem pozbycie się problemu zbędnego owłosienia raz na zawsze.

Odbierz 50 zł zniżki na pierwszy zabieg