Depilacja laserowa stopy

Szukasz najlepszego salonu depilacji stóp?
Przeczytaj opinie na temat depilacji laserowej w naszym salonie!

Aczkolwiek stopy należą do tych obszarów ciała, które w przypadku stosowania rozmaitych zabiegów depilacyjnych traktowane są nieco po macoszemu, depilacja stóp zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem ze strony osób obdarzonych dosyć ciemnym i gęstym zarostem, zwłaszcza męskiej części klientów gabinetów oferujących zabiegi depilacji.

Usuwanie owłosienia z okolicy stóp obejmuje wyłącznie zewnętrzne części stopy oraz palców, ponieważ nie wykonuje się depilacji wnętrza stopy. Skóra na zewnętrznej części stopy nie jest wprawdzie równie cienka, jak w przypadku pach czy pachwin, niemniej jednak a część ciała charakteryzuje się znaczną tkliwością. Laser diodowy, w przeciwieństwie do wielu innych metod depilacji działa bezinwazyjnie i bezboleśnie, w związku z czym jest idealnym rozwiązaniem w przypadku skutecznej depilacji tego właśnie obszaru ciała.

Osoby o grubym i gęstym, ciemnym owłosieniu często borykają się z problemem trudnych do usunięcia włosów, które w okolicy stóp oraz palców są zwykle krótkie i dosyć grube, a przy tym trudno dostępne dla szeregu innych metod depilacji. W tej sytuacji depilacja laserem diodowym jest optymalnym rozwiązaniem problemu znacznego owłosienia stóp przede wszystkim ze względu na fakt, iż promienie lasera docierają do wszystkich depilowanych fragmentów depilowanej części ciała, zaś jego skuteczność wzrasta wraz z ilością barwnika we włosach. Włosy grube i mocne, a takie najczęściej występują w okolicy stóp i palców są najbardziej podatne na działanie lasera.

Jedną z szeregu zalet depilacji laserem diodowym jest jego relatywnie niski, porównywalny z innymi, nietrwałymi metodami depilacji koszt, który w przypadku depilacji laserowej szybko się zwraca. Aczkolwiek cena pełnego zabiegu depilacji zamykającego się w kilu sesjach depilacyjnych jest większa niż cena pojedynczego zabiegu depilacji którąś z metod tradycyjnych, depilacja laserowa pozwala na całkowite pozbycie się problemu zbędnego owłosienia. W sensie ekonomicznym i perspektywie kilkunastu lat depilacja laserowa jest zatem tańszym i lepiej opłacalnym zabiegiem.

Odbierz 50 zł zniżki na pierwszy zabieg