Twój koszyk jest pusty!

Współpraca

Dołącz do nas

Największa Sieć Depilacji Laserowej w Polsce!

Depilacja.pl dynamicznie się rozwija i podbija kolejne zagraniczne rynki. Zatrudniamy już blisko 100 pracowników, którzy wspólnie tworzą niepodważalny sukces firmy. Podczas wykonywanych zabiegów oddaliśmy ponad 40 000 000 strzałów laserem. Nabyte dzięki temu doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie nowoczesnej technologii permanentnego usuwania owłosienia. Wraz z międzynarodowym zespołem naukowców stworzyliśmy własny laser o najwyższej skuteczności. Firma powstała w 2016 roku, a już 2 lata później stała się największą siecią depilacji laserowej w Polsce. Znajdujemy się w 35 polskich miastach z główną siedzibą w Warszawie. Oferujemy swoje usługi w 47 salonach w Polsce, 5 w Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Birmingham). Naszą siłą jest profesjonalizm. Zabiegi wykonywane są tylko przez wykwalifikowanych kosmetologów, a najwyższej jakości sprzęt zapewnia komfort, skuteczność i bezpieczeństwo pacjenta.
<h2>Największa Sieć Depilacji Laserowej w Polsce!</h2>

Lokalizacje Salonów Depilacja.pl

image box
48
salonów w Polsce
image box
3
salony w Wielkiej Brytanii

Korzyści i Wsparcie dla Franczyzobiorcy

1. Marketing

tworzenie dedykowanych kampanii w mediach społecznościowych i wyszukiwarce Google, pozycjonowanie strony, wysyłka mailingów i kampanii SMS, tworzenie materiałów graficznych


2. Wyposażenie salonu

profesjonalny laser, kasa fiskalna, terminal płatniczy, strój firmowy


3. System obsługi salonu

informatyczny system do zarządzania salonem i personelem (raportysprzedaży, raporty marketingowe, obsługa rezerwacji, grafik wizyt, obsługa pracowników, stany magazynowe)


4. Obsługa klienta

wewnętrzne call center, konsultacja przed zabiegiem, umawianie i potwierdzanie wizyt,wstępna sprzedaż usług, obsługa płatności online, przyjmowanie reklamacji

<h2>Korzyści i Wsparcie dla Franczyzobiorcy</h2>

5. Szkolenia z obsługi sprzętu

i sprzedaży szkolenie z obsługi lasera, wewnętrznego systemuoraz cykliczne szkolenia z obsługi klienta i sprzedaży


6. Serwis lasera

12 miesięczna gwarancja na uszkodzenia eksploatacyjne, pogwarancyjne wsparcie serwisowe


7. Dedykowana linia profesjonalnych kosmetyków

balsam łagodzący po depilacji laserowej, balsam zapobiegający powstawaniuprzebarwień SPF 50 o ochronie UVA/UVB, monitorowanie stanów magazynowychi dostawa


8. Rozpatrywanie reklamacji

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.

Pomysł na biznes - Współpracuj z Największą Siecią Depilacji Laserowej

Rynek kosmetyczny w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się jednym z najbardziej rozwijających się sektorów biznesowych. Zadbany i zdrowy wygląd skóry nie tylko znacząco poprawia samopoczucie, ale również skutecznie wpływa na komfort codziennego życia każdego z nas. Współcześnie klientami salonów kosmetycznych są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, co znacząco zwiększa zyski pochodzące z prowadzenia tego typu własnej działalności. Jest to więc doskonały pomysł na biznes, który cechuje się niezwykle wysoką rentownością. Własny salon kosmetyczny pod szyldem Depilacja.pl to gwarancja zyskownego biznesu, który nie tylko dostarczy Ci wiele satysfakcji, ale również okaże się spełnieniem wszelkich marzeń zawodowych. Otwórz rentowny salon Depilacji Laserowej – Franczyza Depilacja.pl Sieć gabinetów Depilacja.pl obejmuje obecnie kilkadziesiąt salonów kosmetycznych w całej Polsce. Firma w ciągu kilku lat działalności stała się rozpoznawaną i cenioną marką, a klienci szczególnie doceniają profesjonalność oraz skuteczność zabiegów usuwania zbędnego owłosienia. Otworzenie salonu pod szyldem Depilacja.pl gwarantuje więc stałe zainteresowanie klientów, a także ciągły przypływ dochodów. W ramach współpracy oferujemy dostęp do najwyższej jakości sprzętu (medyczny laser z najwyższej półki), a także całe niezbędne wyposażenie Twojego gabinetu. Ponadto, zadbamy o pełną kampanię marketingową prowadzoną zarówno w mediach społecznościowych, jak i wyszukiwarce Google. Nieustannie kreujemy również pozytywny wizerunek naszej firmy oraz z niezwykle wysoką skutecznością pozyskujemy bazę nowych klientów. Zajmujemy się także kompleksową obsługą klienta, w tym kontaktami telefonicznymi, płatnościami online czy przyjmowaniem reklamacji. Współpracując z nami możesz więc w szybkim czasie osiągnąć sukces, na który samodzielnie musiałbyś pracować latami! Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz sporo czasu, ale również znacząco obniżysz koszty, które musiałbyś przeznaczyć na inwestowanie w nową markę od samego początku. Franczyza z Depilacja.pl to szybki sposób na rentowny biznes. Decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, że rozpoczynasz swoją działalność, która już w ciągu kilku pierwszych tygodni przyniesie oczekiwane zyski. Już teraz spełnij swoje marzenie o własnym salonie kosmetycznym i rozpocznij współpracę z rekomendowaną siecią gabinetów depilacji laserowej Depilacja.pl ! Zapraszamy do kontaktu.