Szukasz najlepszego salonu depilacji uszu?
Przeczytaj o depilacji laserowej w naszym salonie i umów się na wizytę!

Jednym z obszarów, w których włoski wyglądają wyjątkowo nieestetycznie, jest wnętrze uszu. W naszych salonach wykonujemy depilację tego obszaru wykorzystując laser diodowy. Uszy w podziale na różne płaszczyzny ciała są u nas łączone wraz z powierzchnią  – w związku z tym jeśli zdecydujesz się na zabieg usuwania włosków z tego obszaru, możesz równocześnie pozbyć się włosków z policzków,  oraz 

Usuwanie włosków z uszu zwykle jest dokonywane poprzez wyrywanie ich pęsetą. Jeśli chcesz skorzystać z depilacji laserowej tego obszaru – pamiętaj, że przez 4-6 tygodni przed zabiegiem konieczne jest powstrzymanie się tego rodzaju zabiegów. Włoski w uszach można natomiast przycinać przez cały czas trwania serii zabiegów depilacji laserowej. W przypadku tego obszaru nie sprawdza się większość znanych metod depilacji. Jest to obszar zbyt nieregularny, żeby usuwać włoski maszynką, woskiem, pastą cukrową lub jakimkolwiek preparatem do depilacji.

Warto pamiętać, że depilacja laserowa jest najbardziej efektywna w przypadku ciemnych, grubych włosków. Zanim udasz się na serię zabiegów do salonu depilacji laserowej – warto skorzystać z konsultacji kosmetologicznej, dzięki której można upewnić się, że w danym przypadku usuwanie włosków tą metodą będzie skuteczne. Jeśli zdecydujesz się na depilację laserową włoski zostaną usunięte na zawsze, a cała seria zabiegów okaże się świetną inwestycją, która poprawi Twoją przyszłość. Nigdy już nie będziesz zastanawiać się, czy z uszu w danym momencie nie wystaje kępka włosków, która wygląda zawsze nieestetycznie: niezależnie, czy jej właściciel jest mężczyzną, czy kobietą. Jeśli borykasz się z problemem zbędnego owłosienia w obszarze małżowiny usznej – depilacja laserowa jest najlepszą z metod dostępnych na rynku.