Twój koszyk jest pusty!

O nas

Poznaj ludzi, którzy dbają o Twoje piękno!

Poznaj ludzi, którzy dbają o Twoje piękno!

Witaj na stronie największej w Polsce sieci salonów depilacji laserowej!

Nasze placówki znajdują się aż w 40 miastach na terenie całego kraju. Mamy już ponad 50 salonów! Swoje usługi na polskim rynku świadczymy od 6 lat, ale rozwijamy się również globalnie. Nasze salony możecie odwiedzić też na terenie Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy specjalistami od depilacji, a do zabiegów wykorzystujemy autorski laser diodowy, który jest skuteczniejszy w przypadku jasnych włosów oraz ciemniejszych karnacji, a także zapewnia brak odczuć bólowych. Depilacja laserowa jest obecnie jedyną trwałą metodą usuwania owłosienia. Oferowane przez nas zabiegi pozwalają usunąć do 95% niepożądanych włosów.

W naszych salonach pracują profesjonalistki o wykształceniu kosmetologicznym. Nasze ekspertki dbają o komfort i bezpieczeństwo pacjentów poprzez przeprowadzanie szczegółowego wywiadu medycznego przed zabiegiem i dobraniem każdorazowo odpowiednich jego parametrów.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy depilacja laserowa jest dla Ciebie, oferujemy również:

bezpłatne konsultacje z kosmetologiem, podczas których odpowiemy na wszystkie Twoje pytania wsparcie wykwalifikowanych konsultantek infolinii, które wykluczą główne przeciwwskazania do zabiegu i pomogą w dobraniu najlepszej oferty dla Twoich potrzeb rozbudowanego bloga, z serią artykułów opisujących krok po kroku m.in.: różnice w metodach depilacji, porównanie urządzeń do depilacji, proces przygotowania do pierwszego zabiegu, pielęgnację po zabiegu i wiele innych.
Przeprowadziliśmy już ponad 400 tysięcy zabiegów – jesteśmy ekspertami od depilacji laserowej! Zarezerwuj swoją wizytę już dziś!