Twój koszyk jest pusty!

Technologia

Lasery do depilacji wykorzystywane w salonach Depilacja.pl

<h2>Lasery do depilacji wykorzystywane w salonach Depilacja.pl</h2>
Gładkie ciało to nie najnowsza moda, pragnienie, z którym żyjemy od dekad. Maszynki, woski, kremy do depilacji – wszystkie są powszechnie stosowane, ale ich efekt nie utrzymuje się długo. Tylko laser do depilacji niszczy mieszek włosowy i sprawia, że możemy trwale pożegnać się ze zbędnym owłosieniem.

W naszych salonach Depilacja.pl stosujemy dwa rodzaje laserów, które zapewniają profesjonalne wykonanie zabiegu dającego widoczne efekty

Laser Diodowy SPEC3 Hybrid

Najnowsza Technologia w Depilacji Laserowej
Nasz autorski laser SPEC3 Hybrid to najnowsza technologia wykorzystywana w depilacji laserowej. Łączy w sobie trzy technologie laserowe – aleksandrytową, diodową i neodymowo-yagową – w jednym. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych.

Długości fal lasera SPEC3 Hybrid i ich zastosowanie

W laserach do depilacji z reguły stosowana jest jedna uniwersalna długość fail. W laserze SPEC3 Hybrid wykorzystaliśmy dwie dodatkowe długości fal, które są odpowiednie dla wszystkich fototypów, skuteczniejsze w przypadku jaśniejszych włosów, a ponadto efektywnie niwelują problem wrastających włosów.
755 nm – blada skóra o delikatnych włosach oraz usuwanie pozostałości po włosach z poprzednich zabiegów;
808 nm – wszystkie fototypy skóry, pierwsze zabiegi, a także pacjenci z większą gęstością włosów;
1064 nm – ciemne fototypy, zapewnia największą penetrację mieszków włosowych.

System SHR

Wykorzystany w laserze SPEC3 Hybrid system SHR emituje dużą częstotliwość impulsów zamiast jednego silnego strzału, co minimalizuje ryzyko poparzeń i uszkodzeń tkanek sąsiadujących. Dodatkowo system SHR zastosowany w laserze SPEC3 Hybrid jest wyposażony w innowacyjny układ chłodzenia w głowicy zabiegowej. Pozwala to na kontrolę ilości ciepła w skórze, co przekłada się na bezpieczeństwo zabiegów, brak odczuwalnego bólu podczas zabiegu i jest bezpieczne dla ciemnych fototypów

Zalety lasera SPEC3 Hybrid

głowica chłodząca zapewnia brak bólu podczas zabiegu
bezpieczeństwo zabiegów
trwałe efekty
odpowiedni dla wszystkich fototypów
niweluje problem wrastających włosów
Z powodzeniem może być również stosowany w przypdku skóry wrażliwej i wyjątkowo delikatnej, co dodatkowo potwierdzają certyfikaty medyczne FDA i CE

Laser Diodowy LightSheer

Wysokiej jakości laser diodowy od producenta Lumenis
Działanie lasera Light Sheer powiązane jest ze zjawiskiem selektywnej fototermolizy. Wytwarzana przez laser wiązka bezpośrednio dociera do mieszka włosowego. Następnie skutecznie niszczy fragmenty włosów, które są odpowiedzialne za wzrost, co skutkuje trwałą utratą niechcianego owłosienia.

Rodzaje głowic w laserach Light Sheer

Mała LightSheer ET – umożliwia oddziaływanie na fragment skóry o wymiarach 9 x 9 mm oraz posiada nakładkę chłodzącą ChillTip ™, która umożliwia ciągłe stykowe chłodzenie. Sprawdza się przede wszystkim na naprawdę małych obszarach, np. wąsik.
Duża LightSheer HS – umożliwia oddziaływanie na fragment skóry o wymiarach 22 x 35 mm, a jej działanie wykorzystuje zastosowanie zintegrowanej technologii wspomagania próżniowego, z której można korzystać bez chłodzenia, ze względu na to, że poprzez zasysanie skóry zmniejsza ona ryzyko wystąpienia dyskomfortu podczas zabiegu. Urządzenie zasysa skórę, dzięki czemu może pełniej wychwycić włoski z większych powierzchni.
Średnia LightSheer XC – umożliwia oddziaływanie na fragment skóry o wymiarach 12×12 mm i posiada nakładkę chłodzącą ChillTip ™ (używana tylko w wersji Light Sheer Desire).

Efekty przed i po depilacji laserowej

<h2>Efekty przed i po depilacji laserowej</h2><h2>Efekty przed i po depilacji laserowej</h2><h2>Efekty przed i po depilacji laserowej</h2><h2>Efekty przed i po depilacji laserowej</h2><h2>Efekty przed i po depilacji laserowej</h2>

Idealnie gładka i piękna skóra?

Tylko z siecią salonów Depilacja.pl!
Specjalizujemy się w zabiegach usuwania niechcianego owłosienia, które przeprowadzane są na sprzęcie najwyższej jakości. W trakcie sesji wykorzystujemy najnowsze lasery do depilacji – SPEC3 Hybrid oraz całą linię laserów LightSheer. Są to lasery diodowe z odpowiednimi certyfikatami, dzięki którym efekt gładkiej skóry (wypadanie włosów) uzyskuje się już po pierwszym zabiegu! Urządzenia te redukują nawet do 30% obecnego owłosienia z każdym kolejnym zabiegiem, co po przeprowadzeniu całej serii zabiegów pozwala cieszyć się jedwabiście gładką skórą nawet na stałe.