Twój koszyk jest pusty!

Spraw wyjątkowy prezent bliskiej osobie

Sprawdź naszą ofertę, lub umów się na wizytę testową w wybranym przez siebie salonie.
Jesteśmy w 39 miastach na terenie całego kraju!

Wybierz lub skonfiguruj voucher podarunkowy

100 zł
200 zł
500 zł

Dlaczego warto podarować voucher prezentowy na zabieg depilacji laserowej?

Jedwabista, miękka, gładka, jednolita skóra to marzenie niejednej osoby. Marzenie, które może się ziścić dzięki nowoczesnym metodom depilacji laserowej. A czy może być lepszy prezent niż ten, który pozwala pozbyć się problemów z głowy i spełnić marzenia? Voucher na zabieg depilacji laserowej to oryginalny i bardzo praktyczny prezent z dziedziny pielęgnacji. A prezenty, które pozwalają o siebie zadbać, zwykle są upragnione i trafione. Warto przy tym wiedzieć, że depilacja laserowa to obecnie najbardziej skuteczna i trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. W dodatku dzięki nowoczesnym urządzeniom, jak i wykwalifikowanym specjalistom z salonów Depilacja.pl, to zabieg jak najbardziej bezpieczny i komfortowy.

Dlaczego warto?

Idealny pomysł na prezent
Idealny pomysł na prezent
Dostępne 3 wartości 100, 200, 500
Dostępne 3 wartości 100, 200, 500
Realizacje w dowolnym salonie depilacja.pl
Realizacje w dowolnym salonie depilacja.pl
Ważny do 6 miesięcy od daty zakupu
Ważny do 6 miesięcy od daty zakupu

Zasady korzystania z vouchera

  • 1.Voucher podarunkowy na usługi depilacji laserowej dostępny jest w trzech nominałach: 100zł, 200zł, 500zł i wysyłany jest w formie cyfrowej
  • 2.Na podany podczas płatności adres email zostanie wysłany voucher podarunkowy jak również potwierdzenie dokonania zakupu.
  • 3.Voucher podarunkowy można wykorzystać do płatności za dowolny zabieg: zarówno na pojedynczą część ciała jak i pakiet roczny.
  • 4.Aby umówić wizytę należy skontaktować się z infolinią pod numerem 2269996000 i podać unikalny kod znajdujący się na voucherze
  • 5.Jeśli zabieg jest droższy niż wartość vouchera, należy dopłacić różnicę w salonie tuż przed wizytą lub za pośrednictwem płatności online, podczas dokonywania rezerwacji.
  • 6.Voucher nie łączy się z innymi promocjami/rabatami. Upoważnia do zakupu wybranej usługi w standardowej cenie, zgodnie z cennikiem na stronie.
  • 7.Na wykorzystanie zakupionego vouchera prezentowanego jest aż 6 miesięcy od daty zakupu