Zabieg kobieta KOMFORT

Usuwanie owłosienia z pach, nóg czy okolic bikini za pomocą maszynki czy kremu do golenia należy do najczęstszych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety. Niestety tego typu metody są nietrwałe – rozwiązaniem jest w tym przypadku depilacja laserowa. Pakiet Komfort to propozycja dla kobiet, które chcą skorzystać z lasera i zapomnieć o krępujących włoskach na ciele.

Oszczędzasz 
-20%
799,00 zł
996 zł

Depilacja laserowa: pachy, bikini, łydki, uda – jeden zabieg.

Depilacja laserem jest znacznie efektywniejszą, a w perspektywie czasu także najbardziej opłacalną metodą usuwania owłosienia. Pozwala trwale pozbyć się kłopotliwych włosków, co przekłada się na oszczędność czasu, a przede wszystkim pieniędzy niezbędnych na zakup kremów, maszynek czy past cukrowych.

Pojedyncze zabiegi usuwania włosków laserem nie pozwalają jednak na zupełne ich wyeliminowanie. Paniom, które chcą pozbyć się włosków na zawsze, jest dedykowana depilacja do skutku, obejmująca taką liczbę zabiegów, która pozwoli uzyskać efekt idealnie gładkiej skóry. Dla takich osób jest przeznaczony Pakiet Komfort – depilacja laserowa tego rodzaju umożliwia usunięcie owłosienia z 4 części ciała. Zabieg na bikini, który jest zawarty w pakiecie, obejmuje nie tylko tzw. bikini „płytkie” ale także głębsze strefy bikini i przestrzeń między pośladkową.

Podziel się

zdjęcie kobiety z przodu i z tyłu nogi bikini pachy jeden zabieg