Twój koszyk jest pusty!

Zabieg kobieta KOMFORT

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:799 zł
899 zł
1076 zł
-16%

Usuwanie owłosienia z pach, nóg czy okolic bikini za pomocą maszynki czy kremu do golenia należy do najczęstszych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety. Niestety tego typu metody są nietrwałe – rozwiązaniem jest w tym przypadku depilacja laserowa. Pakiet Komfort to propozycja dla kobiet, które chcą skorzystać z lasera i zapomnieć o krępujących włoskach na ciele.

Czas trwania zabiegu: 80 minut
Cel: Gładka skóra pach, nóg oraz okolic bikini

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Depilacja laserowa: pachy, bikini, łydki, uda – jeden zabieg.

Depilacja laserem jest znacznie efektywniejszą, a w perspektywie czasu także najbardziej opłacalną metodą usuwania owłosienia. Pozwala trwale pozbyć się kłopotliwych włosków, co przekłada się na oszczędność czasu, a przede wszystkim pieniędzy niezbędnych na zakup kremów, maszynek czy past cukrowych.
Pojedyncze zabiegi usuwania włosków laserem nie pozwalają jednak na zupełne ich wyeliminowanie. Paniom, które chcą pozbyć się włosków na zawsze, jest dedykowana depilacja do skutku, obejmująca taką liczbę zabiegów, która pozwoli uzyskać efekt idealnie gładkiej skóry. Dla takich osób jest przeznaczony Pakiet Komfort – depilacja laserowa tego rodzaju umożliwia usunięcie owłosienia z 4 części ciała. Zabieg na bikini, który jest zawarty w pakiecie, obejmuje nie tylko tzw. bikini „płytkie” ale także głębsze strefy bikini i przestrzeń między pośladkową.

Pakiet Kobieta Komfort dla gładkiego ciała

Jeśli chodzi o depilację, Pakiet Komfort jest rozwiązaniem niemal kompleksowym – obejmuje takie części ciała, jak pachy, bikini, łydki, uda. Owłosienie w tych obszarach jest najczęściej przyczyną dyskomfortu u kobiet, które starają się usunąć włoski rozmaitymi metodami, nigdy nie osiągając jednak długotrwałego efektu w postaci gładkiej, wypielęgnowanej i niepodrażnionej skóry.

W przypadku depilacji laserowej, pakiet obejmujący wymienione obszary jest idealnym rozwiązaniem dla pań chcących uniknąć podobnych niedogodności, a także dbających o estetyczny wygląd w każdej sytuacji i ceniących wygodę. Sesje depilacji powtarzane są do momentu, aż włosy nie będą odrastać – najczęściej efekt ten można uzyskać po 6-8 zabiegach.

Nie ma skuteczniejszej metody usuwania owłosienia, niż depilacja laserowa. Pakiet zabiegów dla kobiet to sposób na permanentną likwidację włosków z kluczowych partii ciała, a tym samym także na dobre samopoczucie i piękny wygląd. Zapraszamy na zabiegi depilacji – pakiety to kompleksowe rozwiązania w atrakcyjnych cenach!

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i in...
Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i inne. Warto pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach. Dzisiaj sku...
Depilacja laserowa a alkohol. Czy po depilacji laserowej moż...
Zabiegi z użyciem lasera raczej nie wymagają długiej rekonwalescencji, ale istnieją ograniczenia, których nie należy ign...
Swędzenie nóg po goleniu maszynką - czy depilacja to lepsza ...
Gładka skóra (najlepiej na jak najdłuższy czas) to marzenie wielu kobiet i także mężczyzn. Metod pozbywania się niepożąd...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.