Twój koszyk jest pusty!

Zabieg kobieta PREMIUM

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:1399 zł
1549 zł
3237 zł
-52%

Łydki, pachy czy okolice bikini to tylko niektóre obszary ciała porośnięte włoskami. Aby usuwać je tradycyjnymi metodami, potrzeba wiele czasu, a efekt najczęściej jest tylko chwilowy – dlatego najlepiej skorzystać z możliwości, jakie daje depilacja laserowa Pakiet Premium. To prosty sposób na aksamitnie gładką skórę!

Czas trwania zabiegu: 120 minut
Cel: Gładka skóra całego ciała

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Depilacja laserowa całego ciała – jeden zabieg.

W przypadku usługi takiej jak depilacja laserowa, pakiet jest najlepszym rozwiązaniem. Polecamy go paniom, które chcą trwale pozbyć się włosów z różnych części ciała – pakiety do skutku obejmują serię zabiegów, które mają za zadanie wyeliminować owłosienie, co sprawia, że można zapomnieć o potrzebie regularnego stosowania maszynki do golenia czy kremu.

Jeśli chodzi o laserową depilację, pakiety są także najbardziej opłacalne cenowo, ponieważ ich koszt jest niższy niż przy takiej samej liczbie zabiegów wybieranych jednorazowo. Ponadto wybór tej metody przekłada się na oszczędności związane z zakupem maszynek, kremów czy regularnym wykonywaniem depilacji pastą cukrową lub woskiem. W przypadku depilacji pakiet zabiegów laserowych to zdecydowanie najkorzystniejszy wybór, będący inwestycją na lata.

Depilacja Laserowa Kobieta Premium – koniec walki z niechcianymi włoskami!

Osoby, którym zależy na skutecznym usunięciu owłosienia pod pachami, na nogach, rękach, w miejscach intymnych oraz w na innych obszarach, z pewnością zadowoli kompleksowy Pakiet depilacji laserowej kobieta Premium. Obejmuje on maksymalnie 9 zabiegów depilacji laserowej całego ciała, które pozwalają uporać się z uciążliwym problemem nieestetycznego owłosienia. Efekt? Wolna od włosków, gładka, niepodrażniona skóra już na zawsze!

Jeśli chcesz skorzystać z depilacji laserowej, pakiety różnego rodzaju są dostępne na depilacja.pl. Proponujemy nie tylko usuwanie owłosienia z całego ciała, ale i Pakiet Minimum obejmujący 3 części ciała czy Pakiet Komfort –depilacja obejmuje 6 części ciała. Zapraszamy do kontaktu!

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i in...
Depilacja laserowa a leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i inne. Warto pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach. Dzisiaj sku...
Depilacja laserowa a alkohol. Czy po depilacji laserowej moż...
Zabiegi z użyciem lasera raczej nie wymagają długiej rekonwalescencji, ale istnieją ograniczenia, których nie należy ign...
Swędzenie nóg po goleniu maszynką - czy depilacja to lepsza ...
Gładka skóra (najlepiej na jak najdłuższy czas) to marzenie wielu kobiet i także mężczyzn. Metod pozbywania się niepożąd...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.