Twój koszyk jest pusty!

Zabieg mężczyzna PREMIUM

1399 zł
2451 zł
-43%

Idealnie gładka skóra na całym ciele? To możliwe – poznaj korzyści, jakie niesie za sobą skorzystanie z naszego pakietu Mężczyzna Premium. Zobacz, jaki obszar obejmuje ten zabieg i ciesz się gładką skórą przez długi czas!

Czas trwania zabiegu: 90 minut
Cel: Gładka skóra całego ciała

Depilacja laserowa całego ciała – jeden zabieg

Chcesz poddać się kompleksowemu zabiegowi depilacji? Pakiet depilacji laserowej Mężczyzna Premium z pewnością przypadnie Ci do gustu. W ramach niego możesz bowiem skutecznie usunąć owłosienie z całego ciała – od twarzy, pleców, szyi i barków aż po łydki wraz ze stopami (z wyłączeniem depilacji jąder). Dokładny obszar depilacji możesz ustalić podczas rozmowy z naszym specjalistą tuż przed zabiegiem. Zdecydowałeś się na pakiet depilacji laserowej dla mężczyzn? Nie pozostaje więc nic innego jak znaleźć odpowiedni termin i umówić się na wizytę w najbliższym salonie. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu – przez telefon lub internet. Możesz też odwiedzić nasz gabinet i umówić się na wizytę na miejscu – przy okazji uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące zabiegu.

Depilacja laserowa pakiet Premium – opcja pojedyncza czy do skutku?

Jeśli interesuje Cię skuteczna depilacja, zabieg laserem powinien zostać powtórzony kilkakrotnie. Dokładna ilość potrzebnych sesji będzie zależeć od fazy wzrostu włosów oraz Twojej karnacji. Zamiast umawiać się na każdą wizytę z osobna, możesz skorzystać z oferty „do skutku”. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z aż 9 sesji depilacji laserowej – zabiegi będą powtarzane co około 6 tygodni w celu uzyskania optymalnego efektu. Później będziesz cieszyć się idealnie gładką skórą bez śladu włosków – i to bez konieczności poprawiania. W naszej ofercie znajdziesz również inne pakiety depilacji laserowej, jak także osobne sesje na poszczególne części ciała. Z pewnością znajdziesz tu coś, co spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły
Fale radiowe na twarz - w jaki sposób działają?
Fale radiowe to rodzaj fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, które są wykorzystywane w medycynie estetyczn...
Nowa strona internetowa Depilacja.pl!
Już jest! Nowa odsłona strony internetowej Depilacja.pl. Mamy dla Was, Drogie Klientki i Drodzy Klienci, jeszcze bardzie...
Pokrzywa - właściwości i zastosowanie w pielęgnacji!
Pokrzywa wesprze Cię w walce z problemami skóry głowy oraz poprawia ogólną kondycję włosów. Wpłynie również pozytywnie n...
Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.