Depilacja laserowa versus tradycyjne metody golenia nóg

Można by pomyśleć, że depilacja laserowa nie ma nic wspólnego ze spontanicznością. Spontaniczność to przecież cecha charakteru. Niby tak, ale chyba każda z nas miała choć raz w życiu taką sytuację, że nie założyła krótkiej sukienki, bikini czy zrezygnowała z szybkiej randki z powodu nieogolonych nóg albo mając świadomość, że w ciągu dnia włoski odrosną. A może do tego doszły jeszcze podrażnienia, nieestetyczne krostki czy zacięcia, które funduje golarka? Nie mówiąc już o tym, że wyjeżdżając na kilka dni na wakacje od golarki nie ma odpoczynku, chyba że zrezygnujemy z szortów i innych kusych ubrań na rzecz długich nogawek i czasem też rękawów. Cóż, nasze włosy mają to do siebie, że odrastają. I to całkiem szybko. Depilacja woskiem wprawdzie daje nam trochę więcej czasu, ale jest bolesna. Z kolei golarki – dość nieekologiczny swoją drogą „sprzęt” – ścinają włoski tuż przy skórze, co powoduje, że szybko odrastają. W zależności od indywidualnych predyspozycji – nawet w ciągu kilku godzin potrafią pojawić się krótkie, kłujące odrosty. Co więcej, jeśli mamy jasną skórę i ciemne, grube włosy, to nawet świeżo ogolone nogi mogą być pokryte czarnymi kropkami… I ze spontaniczności nici

Szczesliwa dziewczyna przytula się do chłopaka,

Depilacja laserowa – trwale gładka skóra

Wybawieniem okazuje się więc depilacja laserowa, która spełnia marzenia kobiet na całym świecie. Bo która z nas nie marzy o tym, by mieć trwale jedwabiście gładką skórę bez wrostów, plamek, podrażnień? Móc zapomnieć o systematycznym i nieprzyjemny goleniu się? To prawdziwa rewolucja. Depilacja laserowa pozwala zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pozwala cieszyć się gładką skórą zawsze i wszędzie. Nasze mniejsze czy większe codzienne wybory przestają być uzależnione od aktualnego stanu włosów na nogach, pod pachami czy w okolicach bikini. Chcesz założyć szorty? Proszę bardzo! Niespodziewana randka? Świetnie – możesz iść na całość i zachwycać piękną, cudownie miękką w dotyku skórą. Wakacje? Możesz odpoczywać w 100%, nosić wykrojony kostium kąpielowy i inne ubrania, które pozwalają twojej skórze oddychać i grzać się w promieniach słonecznych. Od teraz spontaniczność to twoje drugie imię.

Na czym polega depilacja laserowa?

No dobrze, wszystko brzmi szalenie atrakcyjnie, ale pewnie zastanawiasz się, jak wyglądają zabiegi depilacji laserowej i czy spełnienie marzeń o gładkiej skórze – gwarancji spontaniczności – na pewno jest dla ciebie. Zacznijmy od tego, że najnowocześniejsze lasery precyzyjnie trafiają w cebulki włosów i niszą je, dzięki czemu włosy nie odrastają. Już po pierwszym zabiegu w gabinecie depilacji laserowej można zauważyć, że włosów jest mniej, są słabsze i odrastają wolniej. Aby uzyskać efekt trwale gładkiej skóry, potrzebna jest seria zabiegów. Warto przy tym podkreślić, że zabieg z wykorzystaniem lasera jest bezpieczny dla zdrowia, nieinwazyjny, jak i komfortowy – obecnie stosuje się urządzenia, które niwelują odczucia bólowe, m.in. dzięki zastosowaniu specjalnych systemów chłodzących. To pozwala również na zabiegi na skórze bardzo wrażliwej. A jeśli masz ciemną karnację? To też nie problem, nowoczesny laser sobie poradzi. Podobnie jak w przypadku bardzo jasnych włosków. Dziś już praktycznie nie ma ograniczeń – zabiegi depilacji laserowej są skuteczne i dostępne dla szerokiego grona osób marzących o trwale gładkiej skórze. 

Zabieg depilacji laserowej bikini w salonach depilacja.pl

Najnowocześniejsze i bezpieczne urządzenia do depilacji laserowej znajdziesz w gabinetach Depilacja.pl w całej Polsce. Co ważne – w naszych salonach depilacji możesz skorzystać z konsultacji z kosmetologiem, który dokładnie opowie o zabiegu, jak i przeprowadzi kwalifikację do niego. Przeprowadzana jest także darmowa próba laserowa. Umów się już dziś!