Depilacja laserowa – spontaniczność i swoboda na co dzień.

Spis treści

1. Depilacja laserowa versus tradycyjne metody golenia nóg

2. Depilacja laserowa – trwale gładka skóra

3. Na czym polega depilacja laserowa?

Randka po pracy? Spontaniczny wyjazd wakacyjny? Dzięki depilacji laserowej możesz zapomnieć o odrastających włoskach i golarkach. Odsłaniaj śmiało ciało w każdej sytuacji!

Depilacja laserowa versus tradycyjne metody golenia nóg

Można by pomyśleć, że depilacja laserowa nie ma nic wspólnego ze spontanicznością. Spontaniczność to przecież cecha charakteru. Niby tak, ale chyba każda z nas miała choć raz w życiu taką sytuację, że nie założyła krótkiej sukienki, bikini czy zrezygnowała z szybkiej randki z powodu nieogolonych nóg albo mając świadomość, że w ciągu dnia włoski odrosną. A może do tego doszły jeszcze podrażnienia, nieestetyczne krostki czy zacięcia, które funduje golarka? Nie mówiąc już o tym, że wyjeżdżając na kilka dni na wakacje od golarki nie ma odpoczynku, chyba że zrezygnujemy z szortów i innych kusych ubrań na rzecz długich nogawek i czasem też rękawów. Cóż, nasze włosy mają to do siebie, że odrastają. I to całkiem szybko. Depilacja woskiem wprawdzie daje nam trochę więcej czasu, ale jest bolesna. Z kolei golarki – dość nieekologiczny swoją drogą „sprzęt” – ścinają włoski tuż przy skórze, co powoduje, że szybko odrastają. W zależności od indywidualnych predyspozycji – nawet w ciągu kilku godzin potrafią pojawić się krótkie, kłujące odrosty. Co więcej, jeśli mamy jasną skórę i ciemne, grube włosy, to nawet świeżo ogolone nogi mogą być pokryte czarnymi kropkami… I ze spontaniczności nici. 

Szczesliwa dziewczyna przytula się do chłopaka,

Depilacja laserowa – trwale gładka skóra

Wybawieniem okazuje się więc depilacja laserowa, która spełnia marzenia kobiet na całym świecie. Bo która z nas nie marzy o tym, by mieć trwale jedwabiście gładką skórę bez wrostów, plamek, podrażnień? Móc zapomnieć o systematycznym i nieprzyjemny goleniu się? To prawdziwa rewolucja. Depilacja laserowa pozwala zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pozwala cieszyć się gładką skórą zawsze i wszędzie. Nasze mniejsze czy większe codzienne wybory przestają być uzależnione od aktualnego stanu włosów na nogach, pod pachami czy w okolicach bikini. Chcesz założyć szorty? Proszę bardzo! Niespodziewana randka? Świetnie – możesz iść na całość i zachwycać piękną, cudownie miękką w dotyku skórą. Wakacje? Możesz odpoczywać w 100%, nosić wykrojony kostium kąpielowy i inne ubrania, które pozwalają twojej skórze oddychać i grzać się w promieniach słonecznych. Od teraz spontaniczność to twoje drugie imię.

Na czym polega depilacja laserowa?

No dobrze, wszystko brzmi szalenie atrakcyjnie, ale pewnie zastanawiasz się, jak wyglądają zabiegi depilacji laserowej i czy spełnienie marzeń o gładkiej skórze – gwarancji spontaniczności – na pewno jest dla ciebie. Zacznijmy od tego, że najnowocześniejsze lasery precyzyjnie trafiają w cebulki włosów i niszą je, dzięki czemu włosy nie odrastają. Już po pierwszym zabiegu w gabinecie depilacji laserowej można zauważyć, że włosów jest mniej, są słabsze i odrastają wolniej. Aby uzyskać efekt trwale gładkiej skóry, potrzebna jest seria zabiegów. Warto przy tym podkreślić, że zabieg z wykorzystaniem lasera jest bezpieczny dla zdrowia, nieinwazyjny, jak i komfortowy – obecnie stosuje się urządzenia, które niwelują odczucia bólowe, m.in. dzięki zastosowaniu specjalnych systemów chłodzących. To pozwala również na zabiegi na skórze bardzo wrażliwej. A jeśli masz ciemną karnację? To też nie problem, nowoczesny laser sobie poradzi. Podobnie jak w przypadku bardzo jasnych włosków. Dziś już praktycznie nie ma ograniczeń – zabiegi depilacji laserowej są skuteczne i dostępne dla szerokiego grona osób marzących o trwale gładkiej skórze. 

Zabieg depilacji laserowej bikini w salonach depilacja.pl

Najnowocześniejsze i bezpieczne urządzenia do depilacji laserowej znajdziesz w gabinetach Depilacja.pl w całej Polsce. Co ważne – w naszych salonach depilacji możesz skorzystać z konsultacji z kosmetologiem, który dokładnie opowie o zabiegu, jak i przeprowadzi kwalifikację do niego. Przeprowadzana jest także darmowa próba laserowa. Umów się już dziś!