Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa – zabieg na czasie

30 stycznia 2020
Depilacja
Spis treści

Dla dziewczyn i chłopaków, którzy chcą cieszyć się gładkim ciałem i zapomnieć o goleniu. Zwłaszcza jednorazowymi maszynkami – nieekologicznymi, zacinającymi, przeważnie wtedy, gdy się spieszymy, a przede wszystkim mało precyzyjnymi. Teraz w trendach jest ultra dokładna i super trwała depilacja laserowa najnowszej generacji. 

Gładkie ciało 24h to must have. Spróbuj depilacji laserowej!

Żyjemy coraz bardziej aktywnie, ciągle w biegu, poza tym w dużej mierze w… wirtualnej rzeczywistości. Kto by miał czas pamiętać o goleniu się w realu? Jednak gładka skóra wciąż jest w trendach. Nie tylko dobrze wygląda na zdjęciach czy wideo, które nieustannie nagrywamy i wysyłamy w świat, lecz przede wszystkim daje niezapomniane wrażenia zmysłowe. Także nam samym – czy nie miło jest przeciągnąć ręką po gładkiej łydce, potrzeć noga o nogę? Bez wątpienia. Jednak golenie wiąże się z bolesnymi i nieestetycznymi podrażnieniami (zwłaszcza w newralgicznych, wrażliwych miejscach), zacięciami, wrośniętymi włoskami. Poza tym nie jest tak łatwo precyzyjnie się ogolić, włoski szybko odrastają, cebulki prześwitują zwłaszcza w przypadku jasnej skóry i ciemnych włosów… Tym wszystkim niedogodnościom można zaradzić, stawiając na depilację laserową. Sprzęt jest coraz bardziej doskonały, pozwala na usuwanie niechcianego owłosienia z każdego typu skóry – nawet tej bardzo ciemnej, jak i rozprawia się z jasnymi włoskami. Gładkość depilacji laserowej nie ma limitów – możemy pozbyć się owłosienia z każdego miejsca naszego ciała. Płeć także nie ma tutaj znaczenia – laser jest równościowy. 

Rewolucja w pielęgnacji – depilacja laserowa

Kiedyś golarki, zwłaszcza te jednorazowe były hitem, ale od początku miały wady – były niedokładne, szybko się niszczyły i zanieczyszczały środowisko. Oczywiście można było zamiast samodzielnego i żmudnego golenia się we własnej łazience, którą zasnuwała w tym czasie pianka do golenia i nierzadko krew, wybrać depilację woskiem. Auć! To trochę tortura, której się poddajemy dobrowolnie i jeszcze za nią płacimy. Mało sprytne, co? Wobec tego wszystkiego bez żadnej przesady można powiedzieć, że depilacja laserowa zrobiła rewolucję w świecie pielęgnacji. Precyzyjnie trafiająca w mieszki włosów, niszy je i hamuje ich wzrost. To raz. Dwa – jest bardzo komfortowym zabiegiem – najnowocześniejsze urządzenia niwelują odczucia bólowe. A trzy – trwałość. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, dziś jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Seria zabiegów w salonie depilacji laserowej gwarantuje pozbycie się 95% niechcianych włosków trwale. 

dziewczyna z dezaprobatą patrzy na maszynke do golenia

Golarki czy wosk to przeżytek! Depilacja laserowa jest nie tylko na topie, jest wręcz obecnie podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, który po prostu się opłaca i gwarantuje gładką skórę na co dzień. I życie od razu staje się łatwiejsze. A zaoszczędzony czas można wykorzystać na zdecydowanie przyjemniejsze aktywności – zarówno w realnym, jak i wirtualnym świecie – niż machanie golarką. Wybór należy do nas, skóra pozostaje gładka bez wyjątku. 

Bądź na czasie! Wpadnij do jednego z naszych salonów i na własnej skórze poczuj różnicę. Zapraszamy!

Wesołe dziewczyny pozują do selfie

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 4.57
Ilość ocen: 7
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Oczyszczanie wodorowe
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie

Najnowsze artykuły

Proponowane zabiegi