Twój koszyk jest pusty!

Velashape czy endermologia - w jaki sposób modelować sylwetkę?

14 maja 2023
Endermologia
Spis treści

Piękna i wymodelowana sylwetka to marzenie wielu osób. Jednak nie zawsze dieta i regularne ćwiczenia przynoszą oczekiwane efekty, szczególnie w przypadku uporczywej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Na szczęście istnieją różne metody, które pomagają w osiągnięciu upragnionego celu. Wśród nich znajdują się Velashape i endermologia - dwie skuteczne metody modelowania sylwetki. W niniejszym artykule porównamy obie metody, omówimy ich zalety oraz pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.

Velashape - co to jest? 

Velashape to innowacyjna metoda modelowania sylwetki, która wykorzystuje technologię połączenia trzech zaawansowanych technologicznie metod: radiofrekwencji, podciśnienia oraz masażu. Metoda ta została stworzona z myślą o redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrnieniu skóry.

Podczas zabiegu, specjalna głowica wykorzystująca energię fal radiowych oraz podciśnienie, działa na tkankę tłuszczową, redukując jej objętość i pobudzając procesy metaboliczne w organizmie. Dodatkowo działanie masażu poprawia krążenie krwi i limfy, co przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu i poprawia kondycję skóry.

undefined

Velashape - efekty i wskazania

Zastosowanie Velashape ma szerokie wskazania. Metoda ta skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit, co przekłada się na wymodelowanie sylwetki i poprawę wyglądu skóry. Zabieg można wykonywać na różnych obszarach ciała, które wymagają ujędrnienia i redukcji tkanki tłuszczowej, takich jak brzuch, uda, pośladki, ramiona, biodra, a także plecy i podbródek. Velashape jest również doskonałą metodą na poprawę kondycji skóry, szczególnie po przebytej ciąży lub w przypadku zwiotczałej skóry.

Efekty zabiegu Velashape są zauważalne już po kilku pierwszych zabiegach. Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa jędrności i elastyczności skóry to najważniejsze z nich. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co przyspiesza procesy regeneracyjne i poprawia ogólną kondycję skóry. Dodatkowo poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu i wpływa pozytywnie na ogólny stan zdrowia.

Warto jednak pamiętać, że efekty zabiegu Velashape są zależne od indywidualnych cech organizmu i trybu życia. Aby utrzymać osiągnięte efekty, ważne jest odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna.

Poznaj zabieg endermologii

Endermologia to nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, która polega na podciśnieniowym masażu skóry za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w rolki i ssanie. Metoda ta została stworzona w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienia skóry.

Podczas zabiegu specjalista przesuwa głowicę po skórze w określonych kierunkach, co prowadzi do pobudzenia procesów metabolicznych w organizmie i zwiększenia przepływu krwi i limfy. Dzięki temu dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, a skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Endermologia jest stosowana w różnych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch, ramiona, ale również w obrębie twarzy i szyi. Metoda ta jest bezpieczna i nieinwazyjna, co sprawia, że jest bardzo popularna wśród osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, ale nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom.

Endermologia jest również stosowana w medycynie w celu redukcji obrzęków oraz poprawy stanu skóry po urazach czy operacjach. Metoda ta jest skuteczna, ale efekty zabiegu są zależne od indywidualnych cech organizmu, trybu życia oraz stopnia zaawansowania cellulitu czy nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg endermologii - efekty i wskazania

Endermologia to metoda, która daje wiele korzyści dla kondycji skóry i sylwetki. Zabieg ten pomaga w redukcji cellulitu, pobudza krążenie krwi i limfy oraz wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

Efekty endermologii są zauważalne już po kilku zabiegach. Dzięki specjalistycznemu masażowi skóry, dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, co przekłada się na wymodelowanie sylwetki i poprawę jej wyglądu. Zabieg wpływa również na poprawę krążenia krwi i limfy, co przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz poprawia ogólną kondycję skóry. Dodatkowo endermologia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na zwiększenie jędrności i elastyczności skóry.

Wskazania do endermologii są szerokie. Zabieg ten jest skuteczny w redukcji cellulitu, szczególnie w przypadku cellulitu tłuszczowego, który jest częstym problemem u kobiet. Endermologia może być również stosowana w celu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawy jędrności skóry, zwłaszcza w przypadku skóry zwiotczałej po utracie wagi lub po ciąży. Metoda ta jest również skuteczna w redukcji obrzęków oraz w poprawie stanu skóry po urazach lub operacjach.

Warto jednak pamiętać, że efekty endermologii są uzależnione od indywidualnych cech organizmu i trybu życia. Aby utrzymać osiągnięte efekty, ważne jest odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna.

Dowiedz się więcej na temat endermologii podczas bezpłatnego spotkania konsultacyjnego ze specjalistą Depilacja.pl. 

undefined

Przeczytaj również: Endermologia - efekt po 6 zabiegach.

Velashape czy endermologia? 

Velashape i endermologia to dwie różne metody redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowania sylwetki. Oba zabiegi są bezpieczne i skuteczne, ale różnią się technologią oraz sposobem działania.

Velashape wykorzystuje technologię radiofalową, aby przyspieszyć metabolizm komórek tłuszczowych, zwiększyć przepływ krwi i limfy oraz pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg ten jest skuteczny w redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki oraz ujędrnianiu skóry. Velashape jest rekomendowany w przypadku bardziej zaawansowanego cellulitu oraz w celu szybszego osiągnięcia pożądanych efektów.

Endermologia natomiast opiera się na podciśnieniowym masażu skóry za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w rolki i ssanie. Metoda ta jest skuteczna w redukcji cellulitu, poprawie krążenia krwi i limfy oraz poprawie jędrności i elastyczności skóry. Endermologia jest zalecana w przypadku mniej zaawansowanego cellulitu oraz w celu poprawy ogólnej kondycji skóry. To również świetny sposób na efektywny relaks!

Wybór między Velashape a endermologią zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Jeśli chcesz szybciej osiągnąć pożądane efekty i masz bardziej zaawansowany problem z cellulitem, to Velashape może być lepszym wyborem. Jeśli jednak szukasz mniej inwazyjnej metody, odprężenia i poprawy ogólnej kondycji skóry, to endermologia okaże się idealna. 

Warto jednak pamiętać, że oba zabiegi są skuteczne tylko w połączeniu z właściwą dietą oraz aktywnością fizyczną. Przed podjęciem decyzji o wyborze metody, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który pomoże w doborze najlepszej metody odpowiedniej dla indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Już wiesz, jak modelować sylwetkę!

Jak wymodelować sylwetkę? Już wiesz, że sama dieta i ćwiczenia to za mało. Na szczęście możemy w dzisiejszych czasach skorzystać z innowacyjnych zabiegów! W tekście omówione zostały dwie metody redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowania sylwetki: Velashape i endermologia. Oba zabiegi są bezpieczne i skuteczne, ale różnią się technologią oraz sposobem działania. Velashape wykorzystuje technologię radiofalową, a endermologia opiera się na podciśnieniowym masażu skóry.

Jeśli szukasz skutecznych i bezpiecznych metod redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowania sylwetki, to sprawdź powszechną już endermologię oferowaną salonach Depilacja.pl. Nasz zespół specjalistów zawsze służy pomocą i doradztwem, dzięki czemu możesz być pewny, że wybierasz najlepszą metodę dla siebie. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wizytę konsultacyjną.

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 1
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Oczyszczanie wodorowe
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie

Najnowsze artykuły

Proponowane zabiegi