Nowe salony depilacja.pl w Ostrołęce i Żyrardowie. Dlaczego depilacja.pl? 13 powodów!

Spis treści

1. 1. Gabinety depilacja.pl w całej Polsce

2. 2. Najnowsza technologia depilacji laserowej – SPEC3Hybrid

3. 3. Depilacja laserowa bez bólu

4. 4. Pełne bezpieczeństwo

5. 5. Darmowa konsultacja z kosmetologiem

6. 6. Wywiad medyczny + ocena stanu skóry + próba laserowa = bezpieczeństwo

7. 7. Intymna, przyjazna atmosfera

8. 8. Atrakcyjne ceny

9. 9. Infolinia z wykwalifikowanym personelem

10. 10. Blog z poradami

11. 11. Ekspert depilacji laserowej

12. 12. Wykwalifikowany personel

13. 13. Usługi endermologii

Na mapie Polski pojawiły się kolejne dwa salony depilacji laserowej Depilacja.pl. Od maja 2021 roku pacjenci mogą zawitać również do gabinetów w Żyrardowie i Ostrołęce. Oto 13 powodów, dla których warto wybrać salony Depilacja.pl! Tym razem 13-ka jest szczęśliwą liczbą!

Depilacja laserowa to bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina. Efektem tego są też nowo powstałe placówki. Depilacja.pl otworzyła kolejne dwa gabinety, tym razem w Ostrołęce i Żyrardowie. To świetna wiadomość, jeśli mieszkasz w okolicach tych miast i marzysz o efekcie gładkiej skóry na stałe. Podobnie jak inne salony tej sieci, tak i te, oferują zabiegi depilacji laserowej najwyższej jakości. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie depilacja.pl? Odpowiadamy!

1. Gabinety depilacja.pl w całej Polsce

Na mapie Polski znajduje się już prawie 50 salonów depilacji laserowej. Będzie ich coraz więcej. Chcemy docierać do wszystkich Polek i Polaków, dbając o ich codzienny komfort fizyczny i psychiczny. Bo przecież gładka skóra na stałe to wielka wygoda, prawda? Niedawno otworzyliśmy kolejne salony, tym razem w ŻyrardowieOstrołęce. Cieszymy się, że mieszkańcy tych miast i okolic będą mogli skorzystać z najwyższej jakości usług.

Sporo lokalizacji depilacja.pl to dobra wiadomość dla osób, które np. planują przeprowadzkę w trakcie laseroterapii albo dużo podróżują po kraju. Po konsultacji ze specjalistą Depilacja.pl można wykonać część zabiegów w innym miejscu niż pierwotnym. A wszystko to bez utraty jakości – w każdym z naszych gabinetów stosujemy tę samą najnowocześniejszą technologię.

2. Najnowsza technologia depilacji laserowej – SPEC3Hybrid

Tylko w salonach depilacja.pl wykorzystuje się najnowszą technologię. Nasz autorski laser SPEC3Hybrid łączy w sobie trzy technologie laserowe – aleksandrytową, diodową i neodymowo-yagową w jednym. Co daje zastosowanie trzech długości fal? Możliwość wykonania skutecznej depilacji laserowej w przypadku wszystkich fototypów skóry, również bardzo jasnej czy ciemnej karnacji. W przypadku tradycyjnych technologii takie zabiegi nie były przeprowadzane m.in. ze względu na wysokie ryzyko poparzeń.

3. Depilacja laserowa bez bólu

Priorytetem specjalistów depilacja.pl są zabiegi bez bólu i w pełnym komforcie. Laser SPEC3Hybrid został wyposażony w system SHR, który zapewnia brak odczuć bólowych podczas wizyty w gabinecie.

4. Pełne bezpieczeństwo

W depilacji laserowej kluczowe są efekty, ale przy zastosowaniu zasad bezpieczeństwa. Wspomniany już SPEC3Hybrid emituje dużą częstotliwość impulsów zamiast jednego silnego strzału. Dzięki temu ryzyko poparzeń czy uszkodzeń tkanek sąsiadujących jest minimalne. W dodatku system SHR zastosowany w tym innowacyjnym laserze został wyposażony w nowoczesny układ chłodzenia. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie kontroli ilości ciepła w skórze, co również podwyższa bezpieczeństwo zabiegów. 

5. Darmowa konsultacja z kosmetologiem

Sporo osób zainteresowanych depilacją laserową ma wątpliwości, czy jest to zabieg dla nich. Obawiają się, że niektóre schorzenia, z którymi się zmagają, mogą stanowić przeciwwskazanie. Boją się też bólu i przykrych objawów po. Niestety wokół zabiegów depilacji laserowej narosło sporo mitów, które w dzisiejszych czasach w ogóle nie mają racji bytu. By się przekonać, że jest to metoda w pełni bezpieczna i skuteczna, warto udać się na konsultację ze specjalistą depilacja.pl. Takie spotkanie w naszych gabinetach odbywa się zupełnie za darmo! Można je z łatwością umówić za pomocą formularza na stronie internetowej depilacja.pl

6. Wywiad medyczny + ocena stanu skóry + próba laserowa = bezpieczeństwo

Każda laseroterapia w salonach depilacja.pl poprzedzona jest darmową konsultacją z kosmetologiem. To właśnie chwila dla Ciebie, kiedy możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania. Podczas tego spotkania specjalista oceni stan Twojej skóry oraz przeprowadzi wywiad medyczny. Zapyta o przyjmowane przez Ciebie leki i przebyte choroby. Ważne, aby odpowiadać w pełni szczerze – chodzi przecież o Twoje bezpieczeństwo. Laseroterapeuta zorientuje się również, jak laser działa na Twoją skórę. W tym celu przeprowadzi tzw. próbę laserową. Zobaczysz, o co dokładnie chodzi w tej metodzie i że wcale nie powoduje dyskomfortu.

7. Intymna, przyjazna atmosfera

Salony depilacja.pl słyną z doskonałej atmosfery. To właśnie tutaj możesz poczuć się jak w domu – w pełni swobodnie i intymnie. Nie musisz martwić się, że nie znasz procedur – nasi pracownicy będą krok po kroku podpowiadać, jak wygląda zabieg oraz przygotowanie do niego. To nic skomplikowanego, ale chcemy, byś czuł się pewnie w każdym momencie.

8. Atrakcyjne ceny

Mogłoby się wydawać, że korzystanie z usług w renomowanych i profesjonalnych miejscach oznacza bardzo wysokie ceny. Nic bardziej mylnego! Cennik depilacja.pl jest bardzo przystępny, możesz sprawdzić tutaj. Szczególnie opłaca się wybierać serie zabiegów – wówczas cena pojedynczej wizyty w gabinecie jest znacznie korzystniejsza.

9. Infolinia z wykwalifikowanym personelem

Depilacja.pl wyróżnia się także wyjątkową infolinią. Pracują w niej wykwalifikowane konsultantki, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Masz wątpliwości, czy przyjmowane przez Ciebie leki nie dyskwalifikują Cię przed zabiegiem? Zadzwoń do nas pod numer 22 699 96 00. Konsultantki pomogą Ci także w doborze odpowiedniej oferty. 

10. Blog z poradami

W depilacja.pl prowadzimy również blog internetowy. To właśnie tam dzielimy się poradami z zakresu depilacji laserowej, ale nie tylko. W tym miejscu na pewno znajdziesz odpowiedzi na wiele swoich pytań i rozwiejesz mnóstwo wątpliwości. A może masz jakiś pomysł na artykuł blogowy? Chętnie przyjmiemy wszystkie sugestie. Skontaktuj się z nami już dziś!

11. Ekspert depilacji laserowej

Dlaczego jeszcze warto zaufać depilacja.pl? W naszych salonach przeprowadziliśmy ponad 200 tysięcy zabiegów! To kolejny dowód, oprócz stosowanej przez nas technologii, na to, że warto wybrać właśnie nas. Ekspertów od depilacji laserowej!

12. Wykwalifikowany personel

Jak już wiesz, w salonach depilacja.pl stawiamy na jakość. Najnowocześniejsza technologia to jedno, ale nie miałaby ona racji bytu, gdyby nie nasz wykwalifikowany personel. Stawiamy na ludzi doświadczonych, których umiejętności potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami, ale też takich, których kochają swoją pracę i podchodzą do niej z ogromnym zaangażowaniem. Cudowna atmosfera gabinetów depilacja.pl, tak bardzo chwalona na rynku, wynika przede wszystkim z personelu.

13. Usługi endermologii

W salonach depilacja.pl świadczymy nie tylko usługi depilacji laserowej, ale od jakiegoś czasu nasi pacjenci odwiedzają nas również w innym celu. Endermologia, bo o niej mowa, to nowoczesny masaż podciśnieniowy, który modeluje sylwetkę, wyszczupla i pozbawia znienawidzonego przez kobiety cellulitu. Sprawdź szczegóły na temat naszej oferty z zakresu endermologii tutaj.

zabieg endermologii na uda

Gabinety depilacja.pl, w tym nowe w Żyrardowie i Ostrołęce, czekają na Ciebie. Zobacz naszą ofertę już teraz. Zapraszamy!