Twój koszyk jest pusty!

Nowy Program Rekomendacyjny Depilacja.pl!

1 maja 2022
Wszystkie
Wszystkie
Spis treści

Mnóstwo paelekcjentek Depilacja.pl korzysta ze specjalnego Programu Rekomendacyjnego. Trudno się dziwić. To bardzo atrakcyjna oferta, gdyż pozwala odebrać darmowe zabiegi depilacji laserowej. Poznaj szczegóły.

Co zyskasz w Programie Rekomendacyjnym?

Jak działa Program Rekomendacyjny Depilacja.pl? Jeśli jesteś już naszym klientem i wydałeś w naszej firmie na zabiegi minimum 1000 zł, możesz uczestniczyć w programie rekomendacyjnym. Wystarczy że polecisz salony Depilacja.pl bliskiej osobie, a ta skorzysta z naszych usług. Wówczas możesz odebrać jeden darmowy zabieg depilacji laserowej na trzy wybrane partie ciała. Jeżeli nie jesteś zainteresowana takim benefitem, to alternatywą jest zabieg modelujący sylwetkę o wartości nawet 600 zł w klinice medycyny estetycznej Envie Clinic. Do wyboru masz:

program_rekomendacyjny_depilacja_laserowa_korzysci_rabat

Co w Programie Rekomendacyjnym Depilacja.pl zyska bliska Ci osoba?

Nie tylko Ty zyskasz na Programie Rekomendacyjnym! Bliska Ci osoba może skorzystać z pojedynczego zabiegu na trzy dowolne części ciała w cenie 199 zł. Aktualna cena takiego zabiegu to 687 zł. Polecona osoba zyskuje aż 70% rabatu. Dodatkowo jeżeli polecona osoba zdecyduje się na pakiet na pierwszej wizycie otrzyma 33% rabatu na roczny pakiet jednej części ciała za 999 zł zamiast 1499 zł!

program_rekomendacyjny_depilacja_laserowa_korzysci_rabat_promocja

Twój kod polecający to numer ID wizyty, który otrzymasz od kosmetologa podczas pierwszego spotkania w gabinecie.
Pamiętaj, że liczba poleceń jest limitowana. Ze swojego kodu możesz polecić maksymalnie trzy osoby. Skuteczne polecenie to takie, w którym dojdzie do zakupu i realizacji zabiegu na trzy części ciała z rabatem 70%.

program_rekomendacyjny_depilacja_laserowa

Przesyłasz bliskiej osobie ID wizyty, które otrzymałaś od kosmetologa. Bliska osoba musi zadzwonić na infolinię i podać ID podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli osoba polecona przyjdzie na wizytę i skorzysta z usługi My zaprosimy Cię na bezpłatny zabieg.

Aby zarezerwować wizytę Nowy Klient musi opłacić wizytę wcześniej za pośrednictwem dedykowanego linku płatniczego na kwotę 199 zł, po wpłacie wizyta zostanie automatycznie zarezerwowana. Link wysyła infolinia.

Poznaj więcej szczegółów na temat Programu Rekomendacyjnego Depilacja.pl

Zacznij polecać usługi depilacja.pl swoim znajomym i ciesz się darmowymi zabiegami! 

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 1
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie

Najnowsze artykuły

Depilacja laserowa a potliwość: czy depilacja może pomóc w r...
W dzisiejszych czasach depilacja laserowa stała się nie tylko popularną metodą usuwania zbędnego owłosienia, ale także s...
Szczotkowanie ciała na sucho – dlaczego warto wprowadzić ten...
Szczotkowanie ciała na sucho – dlaczego warto wprowadzić ten rytuał do codziennej pielęgnacji?
Czy istnieje sposób na stare blizny?
Blizny są często nieodłącznym towarzyszem naszych życiowych doświadczeń. Mogą być pamiątkami po przygodach z dzieciństwa...

Proponowane zabiegi