Twój koszyk jest pusty!

Klub Recenzentek

Klub Recenzentek

Jesteś twórcą internetowym, który lubi dzielić się swoimi poleceniami z obserwatorami? To świetnie! Do tego interesujesz się tematyką urodową, lubisz testować nowe rozwiązania a depilacja laserowa to coś co planowałaś zrobić od dawna? Jesteś zatem w dobrym miejscu! Klub Recenzentek pozwala poznawać usługi oferowane w naszych salonach i dzielić się swoimi wrażeniami oraz efektami z innymi. Dołącz do nas i stań się kolejną osobą, która pokochała swoją gładką skórę na nowo… i trwale ;)

Zostań Influencerem

Prześlij zgłoszenie, a my się nim zajmiemy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Data urodzenia
Liczba followersów
Kategoria konta
Kategoria konta*
Odcień skóry
Odcień skóry*
Odcień owłosienia
Odcień owłosienia*
Dlaczego chcesz dołączyć do Klubu Recenzetek?
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.

Idealnie gładka i piękna skóra?

Tylko z siecią salonów Depilacja.pl!
Specjalizujemy się w zabiegach usuwania niechcianego owłosienia, które przeprowadzane są na sprzęcie najwyższej jakości. W trakcie sesji wykorzystujemy najnowsze lasery do depilacji – SPEC3 Hybrid oraz całą linię laserów LightSheer. Są to lasery diodowe z odpowiednimi certyfikatami, dzięki którym efekt gładkiej skóry (wypadanie włosów) uzyskuje się już po pierwszym zabiegu! Urządzenia te redukują nawet do 30% obecnego owłosienia z każdym kolejnym zabiegiem, co po przeprowadzeniu całej serii zabiegów pozwala cieszyć się jedwabiście gładką skórą nawet na stałe.