Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa bikini głębokie

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:299 zł
299 zł

Depilacja laserowa bikini głębokiego oznacza usunięcie owłosienia z całej strefy miejsc intymnych – wzgórka łonowego, warg sromowych, pachwin oraz miejsca pomiędzy pośladkami. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i komfortowy. 

Czas trwania zabiegu: 35 minut
Cel: Gładka skóra okolic bikini

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna - kosmetolog ocenia stan skóry oraz przeprowadza wywiad medyczny, który pozwala wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Przeprowadzana jest również próba laserowa, żeby zobaczyć jak owłosnienie i skóra reaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu wizyty należy ogolić maszynką jednorazową skórę w miejscu poddawanym zabiegowi. Zabronione jest wyrywanie włosków. Skóra miejscu zabiegowym powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy czy bronzery.
W trakcie
  • Kosmetolog zakrywa białą kredką wszelkie pieprzyki i zabezpiecza tatuaże w miejscu zabiegowym. Stosuje profesjonalny laser SPEC3 Hybrid albo LightSheer. Za jego pomocą naświetla depilowaną partię ciała, co może wywołać lekki dyskomfort lub uczucie ciepła i szczypania. 
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących balsamów. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie należy trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie skóry oraz opalanie. 

Depilacja laserowa bikini głębokiego – jedyny skuteczny sposób

Usuwanie owłosienia z miejsc intymnych tradycyjnymi metodami takimi jak golenie maszynką jednorazową czy stosowanie plastrów z woskiem jest zupełnie nieskuteczne. Owłosienie odrasta bardzo szybko, często jeszcze gęstsze i przez to jeszcze bardziej widoczne. Warto również pamiętać, że skóra w miejscach intymnych jest wyjątkowo wrażliwa. Golenie bardzo często powoduje zapalenie mieszków włosowych, a plastry niezwykły ból i silne podrażnienie. Warto sięgnąć po bardziej skuteczną metodę. Depilacja laserowa wymaga co prawda kilku zabiegów, ale finalnie pozwala uzyskać gładką skórę na stałe. Koniec z podrażnieniami, wrastającymi włoskami i innymi przykrymi objawami związanymi z domową depilacją. 

Dlaczego warto wybrać depilację laserową bikini?

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Depilacja laserowa: bikini kalifornijskie – jak wygląda depi...
Gładka skóra w okolicach intymnych jest pożądana przez wiele kobiet. Nie wszystkim jednak zależy na całkowitym usunięciu...
Wszystko o depilacji bikini
Usuwanie zbędnych włosków z poszczególnych części ciała, pozwala zachować odpowiednią higienę oraz estetykę. W przypadku...
Depilacja laserowa: bikini głębokie – jak wygląda depilacja?
Depilacja laserowa nóg, pach czy pleców to już dzisiaj norma. A depilacja głębokiego bikini? Jak wygląda taki zabieg i c...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej bikini, już po 7 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.