Twój koszyk jest pusty!

Endermologia całego ciała

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:299 zł
299 zł

Urządzenie do endermologii (w salonach depilacja.pl jest to EndermoSPEC) może być wykorzystane do masażu właściwie każdej powierzchni ciała, tj. twarzy, brzucha, pośladków czy ud. W wielu klinikach i gabinetach medycyny estetycznej, również w salonach depilacja.pl, można zdecydować się na pakiet masażu całego ciała. To świetny sposób nie tylko na poprawę jakości skóry i bardziej atrakcyjny wygląd, ale też na poprawę samopoczucia i rozluźnienie mięśni.

Czas trwania:60 min
Rekomendowana ilość zabiegów:5 - 10
Cel:Redukcja cellulitu i rozstępów

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

 • Przed zabiegiem odbywa się konsultacja pacjenta/pacjentki ze specjalistą kosmetologiem, który tłumaczy na czym polega endermologia i jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces. Przeprowadza także z wywiad, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.
Po zabiegu

2

 • Zabieg endermologii nie wymaga rekonwalescencji – od razu po wyjściu z gabinetu można powrócić do swoich codziennych obowiązków. Zaleca się picie sporych ilości wody oraz aktywność fizyczną, aby podtrzymać i ulepszyć rezultaty masażu podciśnieniowego. 
W trakcie

3

 • Używany jest specjalistyczny sprzęt EndermoSPEC w postaci głowicy składającej się z dwóch obracających się rolek oraz komory ssącej. Zabieg przeprowadza kosmetolog specjalista, który zastosuje urządzenie w odpowiedni sposób, tj. będzie przesuwał po ciele pacjenta głowicę zasysając fałd skóry, a następnie poddając go intensywnemu masażowi. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do głęboko osadzonej tkanki podskórnej. Zabieg powinien być bardziej intensywny w przypadku ciała, a mniej w przypadku twarzy.
Efekty endermologii Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty 10 zabiegów endermologii brzucha.
result before
result after

Endermologia całego ciała – o co tutaj chodzi?

Endermologia to po prostu masaż podciśnieniowy, który wykonuje się specjalistycznym urządzeniem oddziałującym na skórę oraz tkankę łączną. W większości gabinetów stosuje się kostium do endermologii, który ma chronić skórę przed ewentualnym zaciągnięciem włosków czy podszczypywaniem. Wspomniany już sprzęt EndermoSPEC, stosowany w gabinetach depilacja.pl, nie powoduje mikrourazów mechanicznych. Stosowanie kombinezonu ochronnego nie jest zatem konieczne. Specjalista przeprowadzający zabieg stosuje jedynie wysokiej jakości oliwkę, która ułatwia poślizg głowicy po ciele.

Jak wygląda endermologia? Masaż ten przeprowadza się za pomocą aparatu wyposażonego w głowicę oraz rolki. Specjalista przesuwa aparatem po ciele osoby poddającej się za zabiegowi. Komora ssąca pod wpływem ciśnienia zaciąga fałd skóry i masuje go, a tak naprawdę wałkuje oraz ugniata. Dzięki temu dociera także do bardzo głębokich tkanek skóry.

Endermologia całego ciała – dla kogo?

Endermologia całego ciała - efekty

Na jakie rezultaty możesz liczyć po skorzystaniu z zabiegów endermologii? Najważniejsze efekty osiągane już po kilku zabiegach to przede wszystkim:

 • jędrna i wygładzona skóra,
 • wyszczuplona sylwetka,
 • drenaż limfatyczny,
 • wymodelowana sylwetka,
 • mniejszy cellulit i rozstępy,
 • organizm oczyszczony z toksyn,
 • poprawione krążenie w organizmie,
 • mniejsze albo całkowicie zniwelowane bóle mięśniowe,
 • zmniejszone albo całkowicie zniwelowane obrzęki.

Pierwsze rezultaty możesz zauważyć już po pierwszej sesji. Pamiętaj jednak, że pełne efekty możliwe są do osiągnięcia po zrealizowaniu całego programu, który nierzadko może składać się z kilku, albo nawet kilkunastu wizyt w gabinecie medycyny estetycznej.
 

Endermologia całego ciała – efekty uboczne i przeciwwskazania

Endermologia jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i komfortowym. Od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do swoich codziennych obowiązków. U niektórych, szczególnie tych bardzo nadwrażliwych dotykowo, może pojawić się tymczasowa (lekka) bolesność oraz siniaki.

Jakie są przeciwwskazania do skorzystania z masażu endermologicznego?

Głównie są to: infekcje skóry, uszkodzenia naskórka, stany zapalne, zakrzepica, nowotwory, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.
 

Endermologia na całe ciało – sprawdź możliwości

Endermologia to zabieg bezpieczny, uniwersalny i skuteczny. Jeżeli jednak nadal masz wątpliwości, czy jest to metoda dla Ciebie, koniecznie umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą depilacja.pl. Kosmetolog wytłumaczyć Ci bardzo dokładnie, na czym polega masaż endermologiczny, przeprowadzi wywiad medyczny oraz oceni stan Twojej skóry. Na tej podstawie zakwalifikuje Cię do zabiegu. Jeżeli jednak stwierdzisz, że nie chcesz skorzystać z metody - nie ma problemu. Tego typu spotkanie nie zobowiązuje Cię do zakupu jakiegokolwiek pakietu z oferty depilacja.pl.

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.