Twój koszyk jest pusty!

Konsultacja z Kosmetologiem i zabieg testowy

1 zł

Podczas konsultacji Kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny, który pozwala wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i wyjaśnia jak dbać o skórę przed i po zabiegu. Ocenia również kondycję włosa i przeprowadza zabieg testowy. Dzięki dobranym indywidualnym parametrom lasera sprawdza jak skóra reaguje na jego działanie. Konsultacja i wizyta testowa jest bezpłatna, kwota 1 zł jest opłatą rezerwacyjną.

Czas trwania zabiegu: 25 minut
Cel: Wywiad medyczny z Kosmetologiem i zabieg testowy
  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Depilacja laserowa a potliwość: czy depilacja może pomóc w r...
W dzisiejszych czasach depilacja laserowa stała się nie tylko popularną metodą usuwania zbędnego owłosienia, ale także s...
Szczotkowanie ciała na sucho – dlaczego warto wprowadzić ten...
Szczotkowanie ciała na sucho – dlaczego warto wprowadzić ten rytuał do codziennej pielęgnacji?
Czy istnieje sposób na stare blizny?
Blizny są często nieodłącznym towarzyszem naszych życiowych doświadczeń. Mogą być pamiątkami po przygodach z dzieciństwa...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.