Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa pleców

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:299 zł
299 zł

Problem zbyt gęstego owłosienia na plecach dotyka głównie panów, ale zmagają się z nim także kobiety. Depilacja pleców laserem stanowi najlepszą metodę walki z włosami, bez względu na płeć. Usuwanie włosków laserem daje długotrwałe, bardzo dokładne efekty bez obaw, że owłosienie odrośnie mocniejsze i gęstsze. Sprawdź, dlaczego warto umówić się na wizytę w naszym salonie!

Czas trwania zabiegu: 40 minut
Cel: Gładka skóra pleców

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Laserowe usuwanie włosów na plecach

Plecy są miejscem trudnym w tradycyjnej depilacji. Dlatego w przypadku zbyt silnego owłosienia obszaru od karku do górnej linii pośladków najlepiej sprawdzi się depilacja laserowa.

Depilowanie owłosienia pleców laserem zapewnia optymalny efekt. Plecy staną się perfekcyjnie gładkie i estetyczne przez długi czas. W przypadku innych metod depilacji istnieje ryzyko, że włoski odrosną grubsze, a owłosienie będzie gęstsze. Wybierając laser nie musisz obawiać się powrotu niechcianych włosków. 

Depilacja laserowa na plecach – dokładnie i bez bólu.

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Depilacja laserowa pleców krok po kroku
Depilacja laserowa cieszy się coraz większą sławą – również wśród mężczyzn. Często decydują się oni na zabiegi takich pa...
Nadmierne owłosienie u mężczyzn
Jeszcze do niedawna statystyczny mężczyzna, jeśli nie był kulturystą, modelem lub pływakiem, najczęściej pozwalał swoim ...
meska_depilacja_sposoby_na_usuniecie_owlosienia
Depilacja laserowa dla mężczyzn
Depilacja laserowa dla mężczyzn

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej klatki, już po 6 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.