Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa pleców

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:299 zł
299 zł

Problem zbyt gęstego owłosienia na plecach dotyka głównie panów, ale zmagają się z nim także kobiety. Depilacja pleców laserem stanowi najlepszą metodę walki z włosami, bez względu na płeć. Usuwanie włosków laserem daje długotrwałe, bardzo dokładne efekty bez obaw, że owłosienie odrośnie mocniejsze i gęstsze. Sprawdź, dlaczego warto umówić się na wizytę w naszym salonie!

Czas trwania:40 min
Cel:Gładka skóra pleców

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

  • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
  • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
  • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

  • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu

3

  • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.
     
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej klatki, już po 6 zabiegach
result before
result after

Laserowe usuwanie włosów na plecach

Plecy są miejscem trudnym w tradycyjnej depilacji. Dlatego w przypadku zbyt silnego owłosienia obszaru od karku do górnej linii pośladków najlepiej sprawdzi się depilacja laserowa.

Depilowanie owłosienia pleców laserem zapewnia optymalny efekt. Plecy staną się perfekcyjnie gładkie i estetyczne przez długi czas. W przypadku innych metod depilacji istnieje ryzyko, że włoski odrosną grubsze, a owłosienie będzie gęstsze. Wybierając laser nie musisz obawiać się powrotu niechcianych włosków. 

Depilacja laserowa na plecach – dokładnie i bez bólu.

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.