Twój koszyk jest pusty!

Nowoczesne metody pielęgnacji – depilacja laserowa

6 lutego 2020
Depilacja
Spis treści

W dzisiejszych czasach świadoma pielęgnacja opiera się na rozpoznaniu indywidualnych potrzeb, zastosowaniu domowych środków, sięgnięciu po starożytne metody bliskie naturze, jak i nowoczesną technologię oraz oddanie się w ręce profesjonalistów. Co warto wpisać w swój plan pielęgnacji?

Świadoma pielęgnacja

Opiera się ona na rozpoznaniu swoich upodobań i potrzeb swojego ciała. Z jednej strony ważne są różnego rodzaju zabiegi – w domu lub SPA, choćby miejskich, których już nie trzeba szukać na drugim końcu kraju a które pozwalają zrelaksować ciało i umysł. Kolejny krok to wszelkie kuracje opóźniające upływ czasu, utrzymujące skórę w doskonałym stanie. Oczywiście w taki plan pielęgnacji wypada wpisać nie tylko regularne wizyty u dermatologa czy w drogerii po odpowiednie specyfiki. Ogromne znaczenie ma też nasza dieta, jak i aktywność fizyczna pozwalająca być jak najdłużej w świetnej kondycji. Jeśli mowa o pielęgnacji, to jak najbardziej zaliczają się tutaj zabiegi depilacji, dzięki którym mamy kontrolę nad naszym owłosieniem.

Depilacja – jaką metodę wybrać

Oczywiście włosy można usuwać na bieżąco na własną rękę w domowym zaciszu golarką. Choć to w zasadzie walka z wiatrakami i buntującą się skórą – włosy bardzo szybko odrastają, po goleniu pozostają zaczerwienienia, czasem krostki, zacięcia. Konsekwencją są też nieprzyjemne wrosty, z którymi często wypada udać się do lekarza. Wosk to bolesna sprawa, która w dodatku wymaga od nas zapuszczenia włosów do odpowiedniej długości. Na dłuższą metę najbardziej opłacalną i satysfakcjonującą metodą jest depilacja laserowa. W Warszawie, jak i innych miastach Polski oraz w Wielkiej Brytanii, ale i w Brazylii (!) można ją wykonać w profesjonalnych salonach sieci Depilacja.pl. W XXI wieku technologia depilacji laserowej opanowana została w najwyższym stopniu, nowoczesne certyfikowane lasery światowej klasy usuwają z powodzeniem nie tylko ciemne włoski, lecz także te cienkie i jasne, jak i radzą sobie z depilacją w przypadku ciemnej karnacji. W rezultacie właściwie oszczędzamy czas i pieniądze. A osoby, które poddały się depilacji laserowej, bez wahania mówią, że to zabieg zmieniający życie. Już po pierwszej wizycie w gabinecie owłosienie zmniejsza się o 30%. Seria zabiegów pozwala trwale usunąć do 95% owłosienia. Seria jest konieczna, ponieważ nasze włosy są w różnych fazach wzrostu, a laser działa na nie wtedy, kiedy są w fazie zwanej anagenem. Wtedy właśnie wychwytywany jest barwnik znajdujący się w mieszku włosa, który zostaje pod wpływem działania lasera zniszczony wraz z cebulką i macierzą. Efekt? Włosy nie odrastają! A co za tym idzie – także nie wrastają ☺.

Które części ciała można poddać depilacji laserowej?

Wspominaliśmy o indywidualnych upodobaniach i potrzebach. Wszystko więc zależy od ciebie. Masz dość swojego wąsika? Profesjonaliści depilacji laserowej w Warszawie poradzą z tym sobie doskonale. A może chcesz zapomnieć o bujnych włosach w okolicach bikini? Marzysz o wiecznie gładkich pachach i nogach bez ciemnych punkcików, które pozostają po goleniu maszynką? Proszę bardzo. To, z których części ciała chcesz trwale usunąć włosy według własnych upodobań estetycznych, jak i z uwagi na codzienny komfort życia, to wyłącznie twoja decyzja. W salonach depilacji laserowej w Warszawie specjaliści doświadczeni w tego typu zabiegach po dokładnym wywiadzie dobiorą odpowiednią długość fal lasera, dzięki czemu bezpiecznie i skutecznie pozbędziesz się niechcianego owłosienia z wybranej części ciała. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Tak jak chodzimy do fryzjera czy na regulację brwi, tak też możemy oddawać się w ręce specjalistów depilacji laserowej, którzy pomogą nam okiełznać włosy na ciele. Depilacja laserowa w Warszawie – gdzie i kiedy to zrobić
Depilację laserową w Warszawie można wykonać w jednym z czterech profesjonalnych salonów Depilacja.pl – różne lokalizacje pozwalają na wybór najbardziej dogodnej.Salony wyposażone są w certyfikowany sprzęt oparty na innowacyjnej technologii – skuteczny i niwelujący odczucia bólowe. Warto wiedzieć, że skórę można poddawać zabiegowi depilacji przez cały rok, ważne jest jednak, by w tym czasie nie wystawiać jej na działanie promieni słonecznych, a przede wszystkim obowiązkowo stosować preparaty z wysokimi filtrami. Istotne jest również odpowiednie nawilżenie skóry w tym okresie. Co jeszcze warto wiedzieć? W salonach Depilacja.pl w Warszawie czy jakimkolwiek innym oddziale poza stolicą można najpierw skorzystać z bezpłatnej próby laserowej, która pozwala sprawdzić, jak nasza skóra reaguje na zabieg i na czym on w ogóle polega. Zanim jednak nastąpi próba czy pełen zabieg eksperci depilacji laserowej przeprowadzają dokładny wywiad, by sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do usunięcia włosów w danym okresie i aby dobrać zakres zabiegów, ustalić preferencje klientki czy klienta. 

Cennik depilacji laserowej w Warszawie

Aby sprawdzić cenę depilacji laserowej w Warszawie czy w jakimkolwiek innym miejscu w salonie Depilacja.pl zapraszamy na naszą stronę z cennikiem. Zachęcamy też do umawiania się na konsultacje i bezpłatne próby laserowe – prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 22 699 96 00 lub poprzez stronę depilacja.pl/rezerwacja.

Mamy nadzieję, że depilacja laserowa w jednym z naszych salonów da wam poczucie zadbania o siebie i swoje ciało jak przystało na osiągnięcia techniki w dziedzinie pielęgnacji w XXI wieku! Jeśli zaś chcecie podarować zabieg depilacji laserowej – zachęcamy do sprawdzenia oferty naszych kart podarunkowych!

Kosmetolog przeprowadza zabieg depilacji laserowej pach.

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 1
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie

Najnowsze artykuły

rodzaje_skory_a_depilacja_laserowa
Czy rodzaj skóry ma wpływ na efektywność depilacji? Porównuj...
Depilacja jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety i coraz częściej także przez mę...
golenie_wlosow_na_rekach
Czy można golić włosy na rękach? Poznaj za i przeciw!
Golenie włosów na rękach może wzbudzać nie tylko wiele wątpliwości, ale nawet kontrowersji. Niektórzy odczuwają silną po...
pielegnacja_okolic_bikini_po_depilacji_laserowej
Bikini po depilacji laserowej - jak dbać o wrażliwą skórę po...
Depilacja laserowa to dzisiaj bardzo popularna metoda usuwania owłosienia także ze strefy bikini. Jednak każdy sposób na...

Proponowane zabiegi