Twój koszyk jest pusty!

Perfekcyjnie gładkie ciało – dla profesjonalistki (i profesjonalisty)

19 marca 2020
Depilacja

Sztywny dress code, częste podróże biznesowe i generalnie życie w ciągłym biegu? To oczywiste, że nie masz czasu myśleć o usuwaniu zbędnego owłosienia, ale też jesteś w sytuacjach, w których lepiej włosków nie mieć. Co zrobić? Zainwestować w depilację laserową!

 

Spotkania służbowe – brunche, lunche i kolacje. Wyjazdy, szkolenia… A wszędzie wypadałoby wyglądać perfekcyjnie, zgodnie z obowiązującym dress codem i ogólnymi zasadami służbowej elegancji. Prawdziwe profesjonalistki i profesjonaliści potwierdzają swoje kompetencje także swoim wyglądem. Dlatego zadbanie o usunięcie zbędnego owłosienia raz a trwale może być zbawienne. Służbowa kolacja? Twoje gładkie nogi czy pachy dadzą ci komfort i swobodę w każdej sytuacji, nic nie odrośnie niespodziewanie w ciągu dnia i będziesz się świetnie prezentowała w każdej kreacji. Podobnie mężczyźni. Krępujący nadmiar owłosienia? Ręce gęsto pokryte włosami? Wystające spod koszuli bujne włosy na torsie? Seria zabiegów depilacji laserowej rozprawi się z nimi na dobre i nic nie zaburzy twojego wizerunku. 

Umówmy się – kiedy nasze głowy zaprzątnięte są interesami, kolejnymi zadaniami do wykonania, wypadałoby zadbać o to, by nic nam nie stało w tym na przeszkodzie. By ubierając się rano do pracy, kiedy przed nami długi dzień i konieczność wyglądania nienagannie, nic nie utrudniało nam wyborów przed szafą. Nic nie powinno nas martwić w ciągu dnia poza biznesem, a już na pewno nie odrastające włoski. A skoro nasz czas jest tak cenny, to lepiej go nie tracić na żmudne zmaganie się z jednorazowymi golarkami czy chodzenie na bolesne i mało skuteczne zabiegi jak na przykład depilacja pastą cukrową lub woskiem. Liczy się trwały efekt! Aby i w pracy, i po niej cieszyć się komfortem gładkiej i pięknej skóry. Bo kto miałby czas i siłę, by po całym intensywnym dniu jeszcze golić się przed kolacją służbową czy randką? Brak konieczności depilowania się na własną rękę (i to jeszcze z ryzykiem nieestetycznych zacięć i podrażnień!) oznacza więcej czasu dla siebie, jak i dla bliskich. Ale osobom interesu nie trzeba raczej tego powtarzać.

A więc depilacja laserowa się po prostu kalkuluje. Dzięki niej nasza skóra jest przyjemna w dotyku, absolutnie gładka, zrelaksowana (w końcu nic jej nieustannie już nie podrażnia), włoski nie wrastają. Jak to się dzieje? Wszystko za sprawą laserowej technologii i doskonałych urządzeń stosowanych do wykonywania zabiegów. W sieci Depilacja.pl zabiegi przeprowadzane są między innymi przy pomocy urządzenia SPEC3 Hybrid, czyli lasera diodowego, który wyposażony jest w specjalny system chłodzenia umożliwiający depilację bezbolesną zarówno u osób z „normalną” skórą, jak i tą szczególnie wrażliwą. SPEC3 Hybrid pozwala poza tym na usuwanie włosków nie tylko ciemnych, lecz także jasnych. 

Generalnie depilacja laserowa opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy – laser wytwarza wiązkę, która wychwytuje barwnik w mieszku włosowym (melaninę) i działa na niego – bezpośrednio i precyzyjnie. W wyniku tego działanie następuje podgrzanie mieszka tak, że zostaje zniszczona cebulka i macierz włosa. Bez nich nie ma szans na to, by coś nam odrosło. Co ważne: laser działa tylko na wspomniany element, nie wpływa na sąsiadujące tkanki czy narządy wewnętrzne. 

W salonach Depilacja.pl poza tym nie kupujesz kota w worku. Masz możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację przed zabiegiem – nasz doświadczony, wykwalifikowany i przyjazny personel złożony z ekspertek depilacji laserowej dokładnie wyjaśni na czym to wszystko polega, jak i przeprowadzi szczegółowy wywiad, dokonując na jego podstawie kwalifikacji do zabiegu. Kolejny krok to bezpłatna próba laserowa – sprawdzisz na własnej skórze, na czym polega zabieg i czy na pewno jest to metoda dla ciebie. Następnie kosmetolog rozpisze ci plan wizyt w odpowiednich odstępach czasu – aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty (do 95% usuniętych włosków), trzeba bowiem poddać się serii zabiegów. Ma to związek z tym, że laser działa tylko na włosy w fazie wzrostu zwanej anagenem, a nasze włosy w tym samym momencie niestety są na różnych etapach rośnięcia. Warto wiedzieć, że w trakcie serii zabiegów należy odpowiednio dbać o skórę – intensywnie ją nawilżać, co sprzyja jej regeneracji, jak i chronić przed promieniowaniem słonecznym. I oczywiście czekać na rewolucyjne efekty, które zmieniają życie na lepsze, bo bez martwienia się o depilację, zabieranie ze sobą golarek itp. 

Zatem… Podróż służbowa? Pakujesz się i jedziesz. Niespodziewane spotkanie? Kolacja biznesowa? Zawsze jesteś gotowa (lub gotów). Umów się na zabieg już dziś! Możesz to zrobić poprzez infolinię 226999960 lub stronę depilacja.pl/rezerwacja.

Uśmiechnięta businesswoman na tle biura.

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 1
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Oczyszczanie wodorowe
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie

Najnowsze artykuły

Proponowane zabiegi