Twój koszyk jest pusty!

Depilacja.pl pomaga Ukrainie!

7 marca 2022
Wszystkie
Wszystkie
Spis treści

Nie możemy pozostać obojętni na sytuację związaną z wojną na Ukrainie. Postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania i pomóc naszym wschodnim sąsiadom. Z tego powodu uruchomiliśmy kilka działań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi i dołączenia do wsparcia.

Ogromnie zmartwiła nas sytuacja w Ukrainie. Nikt z nas nie spodziewał się, że w dzisiejszych czasach nasi wschodni sąsiedzi będą mierzyć się z działaniami wojennymi. Jesteśmy mocno zaniepokojeni, ale też z całego serca wierzymy, że dramatyczna sytuacja ulegnie szybkiemu zakończeniu. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych rodaków, którzy wyciągnęli pomocną dłoń Ukraińcom. Każdy pomaga jak może i te dowody wsparcia są naprawdę imponujące. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się okazać pomocną dłoń naszym ukraińskim braciom. My również zdecydowaliśmy się ich wesprzeć i robimy to na kilka sposobów. Sprawdź szczegóły.

Wewnątrzfirmowa skarbonka

Przede wszystkim uruchomiliśmy specjalną wewnątrzfirmową skarbonkę do wpłacania darowizn. Sfinansujemy z nich zakup środków medycznych. Zdajemy sobie sprawę, że to wsparcie będzie potrzebne przez bardzo długi czas, dlatego nie mamy zamiaru zaniechać naszych wewnętrznych działań wspierających. Fundusze zbieramy nie tylko od naszych pracowników, ale także partnerów biznesowych. W końcu celem jest uzbieranie jak największej kwoty na pomoc tym, którzy w tym momencie potrzebują jej najbardziej.

Zatrudniamy obywatelki Ukrainy do salonów depilacja.pl!

Rozpoczęliśmy również dodatkowe rekrutacje na stanowiska kosmetologów w naszych salonach dla obywatelek Ukrainy. Jeżeli znasz kogoś, kto posiada wykształcenie w tym zakresie i pochodzi z kraju naszych wschodnich sąsiadów, to koniecznie skieruj go na naszą stronę internetowąwww.depilacja.pl/wsparcie. Ogłoszenia rekrutacyjne można znaleźć także w naszych mediach społecznościowych. Z ogromną przyjemnością porozmawiamy ze wszystkimi zainteresowanymi osobami i porozmawiamy o ewentualnej współpracy. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udostępniania naszych ofert pracy. To zwiększy szanse na dotarcie do kompetentnych w zakresie kosmetologii osób szukających pracy.

pomoc_ukrainie_oferty_pracy

Wsparcie dla zwierząt z Ukrainy

Nie pozostaliśmy obojętni także na krzywdę zwierząt. Już jakiś czas temu daliśmy Wam znać o współpracy z Fundacją “Judytowo”, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Ta sama organizacja wspiera teraz czworonogi porzucone na wschodniej granicy. Wszystkie środki z naszej marcowej akcji 10 dla zwierzaka zostaną przekazane właśnie na ten cel. Trzymamy kciuki, aby udało się pomóc jak największej ilości zwierzaków.

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się okazać wsparcie Ukrainie. Wierzymy, że ten koszmar niedługo się skończy. Kochani Ukraińcy, nie tylko ci którzy pracują w naszych salonach depilacja.pl – przekazujemy Wam najserdeczniejsze słowa wsparcia. Możecie na nas liczyć. Wszystko będzie dobrze, pamiętajcie!

Sprawdź więcej informacji o naszym wsparciu dla Ukrainy

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 5.00
Ilość ocen: 8
Podziel się:
facebook-icontweet-icon
Kategorie
Wszystkie
Depilacja
Ciekawostki
Em-spec
Endermologia
Nowinki
Pielęgnacja
Porady
Technologia
Wszystkie

Najnowsze artykuły

Endermologia czy fala uderzeniowa? Porównanie zabiegów.
endermologia i fala uderzeniowa. Oba te podejścia mają na celu poprawę wyglądu i komfortu ciała, jednak różnią się swoim...
Nawracające infekcje intymne, czyli kiedy można wykonać zabi...
infekcje intymne stanowią przeciwwskazanie do depilacji laserowej, czy też istnieją okoliczności, w których można przepr...
Wrastające włoski a depilacja laserowa - czy są przeciwwskaz...
Czy wrastające włoski mają wpływ na możliwość przeprowadzenia depilacji laserowej? W niniejszym tekście skoncentrujemy s...

Proponowane zabiegi