Szukasz najlepszego salonu depilacji baczków?
Przeczytaj o depilacji laserowej w naszym salonie i umów się na wizytę!

Włoski pojawiające się na bocznych granicach twarzy, w okolicy uszu i w bliskim sąsiedztwie włosów na głowie, których większość z nas nie chce się pozbywać – to tak zwane baczki. Moda na bujne baki, która panowała w romantyzmie sądząc po portretach Mickiewicza, obecnie raczej nie występuje. W związku z tym pozbywanie się baczków jest częstą praktyką zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. W naszych salonach baczki w cenniku nie są traktowane jako osobna część ciała – depilacja laserowa tego obszaru jest wykonywana w ramach depilacji , w ramach której wykonywane jest również usuwanie zbędnego owłosienia z policzków, okolicy , popularnego  i .

Usuwanie włosków z obszaru baczków jest wykonywane najczęściej w momencie wizyty u fryzjera, który podgala zbędne owłosienie maszynką, co powoduje ich wzmacnianie. Nieregularne usuwanie zarostu z tego obszaru skutkuje tym, że niejednokrotnie kobiety o bujnych baczkach czują się niekomfortowo. Mężczyźni usuwają baczki podczas regularnego golenia twarzy. Panie zainteresowane pozbyciem się włosków z tego obszaru niekiedy korzystają z depilacji woskiem lub pastą cukrową, co może wywoływać podrażnienia w depilowanej okolicy. Zaczerwieniona skóra po wyrywaniu włosków na powierzchni baczków rzuca się w oczy, warto zatem zastąpić ją trwałym sposobem, czyli depilacją laserową, dzięki której można pozbyć się uciążliwego problemu już na zawsze.

Warto zaznaczyć, że depilacja baczków laserem diodowym, jest bardzo ekonomicznym sposobem, który niesie za sobą wyłącznie korzyści. Można bowiem pozbyć się niechcianych włosków w stosunkowo niskiej cenie, a także zapomnieć o tym, że tego rodzaju problem kiedykolwiek nas dotyczył. Zabieg depilacji laserowej trwa relatywnie krótko, a po przejściu serii sesji laseroterapii usuwania włosa, można cieszyć się wspaniałym efektem przez wiele lat.