Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa baczków

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:129 zł
129 zł

Uciążliwe owłosienie twarzy to nie tylko słynny wąsik, czyli włoski pojawiające się przede wszystkim nad górną wargą albo w kącikach ust. Niepożądane, są też tak zwane baczki, czyli owłosienie znajdujące się na bocznych częściach twarzy głównie w okolicach uszu oraz blisko włosów na głowie. Najlepszy sposób na pozbycie się tego nieestetycznie wyglądającego owłosienia to oczywiście depilacja laserowa. 

Czas trwania zabiegu: 20 minut
Cel: Gładka skóra

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja laserowa baczków – na czym to polega?

Tradycyjne metody usuwania owłosienia, czyli stosowanie maszynki jednorazowej albo wosku, wygładzają skórę twarzy na krótki czas. W przypadku golenia owłosienie może odrosnąć nawet w dniu zabiegu. W depilacji laserowej stosuje się wiązkę światła laserowego, która dociera do cebulki włosa i tam pochłaniana jest przez melaninę. Następnie dochodzi do przetworzenia w energię termiczną, co nieodwracalnie niszczy cebulkę włosa w procesie tak zwanej fototermolizy selektywnej. Kolejny etap uwęglenie komórek macierzystych włosa, co hamuje jego ponowny wzrost.

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny, ale trzeba pamiętać że jeden nie wystarczy, aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Laser działa bowiem tylko na włoski znajdujące się w fazie wzrostu, czyli anagenie. W przypadku baczków należy odbyć około trzech lub czterech wizyt, aby całkowicie pozbyć się owłosienia. Pierwsze efekty będą widoczne jednak już po pierwszej wizycie w gabinecie depilacji laserowej. Odrastające włoski staną się słabsze i mniej widoczne.

Depilacja laserowa baczków – przeciwwskazania

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Usuwanie owłosienia z twarzy – porównanie metod
Nadmierne owłosienie na twarzy może być naprawdę uciążliwe. Może powodować dyskomfort i przede wszystkim kompleksy. Prob...
Baczki – depilacja laserowa a inne metody
Depilacja laserowa twarzy (wąsika, baczków czy włosów rosnących na uszach) cieszy się coraz większym zainteresowaniem. J...
Depilacja laserowa twarzy a golenie maszynką – którą metodę ...
Laserowe usuwanie włosów z twarzy czy może jednak tradycyjne golenie maszynką? To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn. P...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej klatki, już po 6 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.