Twój koszyk jest pusty!

Endermologia: trzech części ciała

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:199 zł
239 zł

Zwalczanie tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy pośladkach często jest bardzo problematyczne. Miejsca te są bowiem bardzo oporne na diety czy ćwiczenia fizyczne. Warto zatem sięgnąć po bardziej skuteczną metodę, dzięki której bez większego wysiłku można osiągnąć wymarzone efekty. Sprawdź endermologię.

Czas trwania zabiegu: 60 minut
Rekomendowana ilość zabiegów: 1 - 10
Cel: Redukcja cellulitu i rozstępów

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

W trakcie
  • Używany jest specjalistyczny sprzęt EndermoSPEC w postaci głowicy składającej się z dwóch obracających się rolek oraz komory ssącej. Zabieg przeprowadza kosmetolog specjalista, który zastosuje urządzenie w odpowiedni sposób, tj. będzie przesuwał po ciele pacjenta głowicę zasysając fałd skóry, a następnie poddając go intensywnemu masażowi. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do głęboko osadzonej tkanki podskórnej. Zabieg powinien być bardziej intensywny w przypadku ciała, a mniej w przypadku twarzy.  
Przed zabiegiem
  • Przed zabiegiem odbywa się konsultacja pacjenta/pacjentki ze specjalistą kosmetologiem, który tłumaczy na czym polega endermologia i jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces. Przeprowadza także z wywiad, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.  
Po zabiegu
  • Zabieg endermologii nie wymaga rekonwalescencji – od razu po wyjściu z gabinetu można powrócić do swoich codziennych obowiązków. Zaleca się picie sporych ilości wody oraz aktywność fizyczną, aby podtrzymać i ulepszyć rezultaty masażu podciśnieniowego.  

Szczupły brzuch, uda i pośladki bez skalpela

Endermologia to tak naprawdę w pełni naturalny zabieg, który pomaga osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wreszcie możesz cieszyć się szczupłym brzuchem, wymodelowanymi udami i pośladkami bez cellulitu. Jak to działa? Masaż podciśnieniowy oddziałuje na skórę oraz tkanki podskórne. W salonach depilacja.pl wykonuje się go za pomocą ultra nowoczesnego urządzenia EndermoSPEC. Składa się m.in. z głowicy i dwóch rolek. Głowica zasysa fałd skóry, który następnie masowany jest dwiema rolkami. W ten sposób udaje się dotrzeć nawet do bardzo głębokich warstw skóry i zwalczyć tkankę tłuszczową. Dodatkowo metoda ta oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie. To świetny sposób na pozbycie się zastojów limfy w różnych partiach ciała.

Endermologia na brzuch, uda i pośladki – przygotowanie i rekonwalescencja

Endermologia na brzuch, uda i pośladki – przeciwwskazania

Szczupłe uda, brzuch i pośladki w Twoim zasięgu!

Jak widzisz szczupłe uda, brzuch i pośladki mogą wyjść spoza Twojej strefy marzeń. Już teraz zapisz się na bezpłatną konsultacje ze specjalistą depilacja.pl i przekonaj się, że endermologia to zabieg dla Ciebie.

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Rozstępy na brzuchu – jak się ich pozbyć? Postaw na endermol...
Chodź niegroźne, wyglądają bardzo nieestetycznie i przez to spędzają sen z powiek wielu kobietom. Rozstępy, bo o nich mo...
Endermologia na pośladki. Co musisz wiedzieć?
Jak skutecznie ujędrnić pośladki, gdy dieta i regularne treningi zawodzą? Sposobów jest wiele. Wybierz ten, który będzie...
Endermologia brzucha – jakich efektów można się spodziewać?
Płaski i gładki brzuch bez wiotkiej skóry to marzenie wielu kobiet i mężczyzn, jednak efekt często trudno osiągnąć poprz...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty endermologii Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty 8 zabiegów endermologii pośladków oraz ud.
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.