Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa stóp

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:129 zł
129 zł

Włoski porastające wierzch stóp mogą krępować zarówno kobiety, jak i mężczyzn, zwłaszcza jeśli owłosienie jest gęste i ciemne. Po co rezygnować z noszenia odsłoniętych butów i chodzenia boso, skoro możesz zadbać o usunięcie włosków ze stóp raz na zawsze? To łatwe – skontaktuj się z nami, aby umówić się na zabieg depilacji laserowej stóp.

Czas trwania zabiegu: 20 minut
Cel: Gładka skóra stóp
Etapy zabiegu
W trakcie
 • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Przed zabiegiem
 • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy. 
Po zabiegu
 • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 

Depilowanie laserowe stóp dla kobiet

Depilowanie stóp laserem diodowym jest przeznaczone dla osób, które:

 • borykają się z nieskutecznymi metodami depilacji w domu;
 • nie wiedzą, jaki sposób depilacji stóp wybrać;
 • reagują alergicznie na działanie pasków z woskiem lub past cukrowych;
 • martwią się krostkami po goleniu maszynką;
 • chcą na zawsze usunąć włoski z wierzchu stóp.

Depilowanie laserowe na stopach polega na cyklu zabiegów, który uzgadniamy indywidualnie. Analizujemy stan owłosienia, które ma zostać usunięte, i ustalamy terminy wizyt. Regularne cykle są ważne, bo włosy znajdują się w różnym stopniu rozwoju – do ich trwałego usunięcia potrzebujemy kilku naświetleń. 

Jak umówić się na depilację laserową stóp?

 • 01
 • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły
rodzaje_skory_a_depilacja_laserowa
Czy rodzaj skóry ma wpływ na efektywność depilacji? Porównuj...
Depilacja jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kobiety i coraz częściej także przez mę...
golenie_wlosow_na_rekach
Czy można golić włosy na rękach? Poznaj za i przeciw!
Golenie włosów na rękach może wzbudzać nie tylko wiele wątpliwości, ale nawet kontrowersji. Niektórzy odczuwają silną po...
pielegnacja_okolic_bikini_po_depilacji_laserowej
Bikini po depilacji laserowej - jak dbać o wrażliwą skórę po...
Depilacja laserowa to dzisiaj bardzo popularna metoda usuwania owłosienia także ze strefy bikini. Jednak każdy sposób na...
Salony obsługujące ten zabieg
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej łydek, po 9 zabiegach.
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.