Twój koszyk jest pusty!

Endermologia dwóch części ciała

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:199 zł
199 zł

Cellulit na udach czy pośladkach, to często powtarzające się kompleksy u wielu kobiet. Nic dziwnego – nadmiar tkanki tłuszczowej pojawiający się właśnie w tych miejscach na ciele jest zupełnie normalny. Modelowanie ciała za pomocą kosmetyków ujędrniających czy ćwiczeń może nie być tak skuteczne, jakby się tego oczekiwało. Na szczęście jest endermologia – czyli masaż podciśnieniowy wysmuklający i wyszczuplający nogi. 

Czas trwania:30 min
Rekomendowana ilość zabiegów:5 - 10
Cel:Redukcja cellulitu i rozstępów

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Po zabiegu

1

  • Zabieg endermologii nie wymaga rekonwalescencji – od razu po wyjściu z gabinetu można powrócić do swoich codziennych obowiązków. Zaleca się picie sporych ilości wody oraz aktywność fizyczną, aby podtrzymać i ulepszyć rezultaty masażu podciśnieniowego. 
W trakcie

2

  • Używany jest specjalistyczny sprzęt EndermoSPEC w postaci głowicy składającej się z dwóch obracających się rolek oraz komory ssącej. Zabieg przeprowadza kosmetolog specjalista, który zastosuje urządzenie w odpowiedni sposób, tj. będzie przesuwał po ciele pacjenta głowicę zasysając fałd skóry, a następnie poddając go intensywnemu masażowi. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do głęboko osadzonej tkanki podskórnej. Zabieg powinien być bardziej intensywny w przypadku ciała, a mniej w przypadku twarzy. 
Przed zabiegiem

3

  • Przed zabiegiem odbywa się konsultacja pacjenta/pacjentki ze specjalistą kosmetologiem, który tłumaczy na czym polega endermologia i jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces. Przeprowadza także z wywiad, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. 
  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.