Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa brody

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:149 zł
149 zł

Codzienne golenie twarzy i szyi jest bardzo uciążliwe. Zabiera sporo czasu i często przysparza wrastające, włoski a co za tym idzie dyskomfort i ból. W dzisiejszych czasach panowie mogą zaprzestać regularnego golenia i cieszyć się gładką skórą twarzy na stałe. Jak to możliwe? Rozwiązanie to oczywiście depilacja laserowa.

Czas trwania:20 min
Cel:Kompleksowe usuwanie owłosienia brody

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

  • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
  • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
  • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

  • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu

3

  • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.
     

Depilacja laserowa brody – czy jest bezpieczna?

Laserowe usuwanie zarostu na twarzy u mężczyzn może wzbudzać sporo wątpliwości. Czy zabieg tego typu jest bezpieczny? Czy promień lasera nie wpłynie negatywnie na wzrok albo mimikę twarzy? Oczywiście, że nie! Wiązki lasera wykorzystywane w depilacji laserowej nie oddziałują na nerwy czy włókna mięśniowe i nie przedostają się też przez struktury podskórne nerwów wzrokowych i oczu. Promienie światła wychwytywane są tylko przez cząsteczki melaniny, czyli naturalnego barwnika występującego we włosach. Struktury skóry, kostne oraz nerwowe pozostaną bezpieczne - emisja światła laserowego jest dla nich bowiem całkowicie neutralna.

Depilacja laserowa brody u mężczyzn coraz bardziej popularna

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.