Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa brody

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:129 zł
129 zł

Codzienne golenie twarzy i szyi jest bardzo uciążliwe. Zabiera sporo czasu i często przysparza wrastające, włoski a co za tym idzie dyskomfort i ból. W dzisiejszych czasach panowie mogą zaprzestać regularnego golenia i cieszyć się gładką skórą twarzy na stałe. Jak to możliwe? Rozwiązanie to oczywiście depilacja laserowa.

Czas trwania zabiegu: 20 minut
Cel: Kompleksowe usuwanie owłosienia brody

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja laserowa brody – czy jest bezpieczna?

Laserowe usuwanie zarostu na twarzy u mężczyzn może wzbudzać sporo wątpliwości. Czy zabieg tego typu jest bezpieczny? Czy promień lasera nie wpłynie negatywnie na wzrok albo mimikę twarzy? Oczywiście, że nie! Wiązki lasera wykorzystywane w depilacji laserowej nie oddziałują na nerwy czy włókna mięśniowe i nie przedostają się też przez struktury podskórne nerwów wzrokowych i oczu. Promienie światła wychwytywane są tylko przez cząsteczki melaniny, czyli naturalnego barwnika występującego we włosach. Struktury skóry, kostne oraz nerwowe pozostaną bezpieczne - emisja światła laserowego jest dla nich bowiem całkowicie neutralna.

Depilacja laserowa brody u mężczyzn coraz bardziej popularna

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Męski zarost – pielęgnacja i depilacja brody
Broda przez wielu panów, uważana jest za jeden z najważniejszych atrybutów męskości. Niektórym dodaje elegancji, innych ...
Depilacja laserowa brody – męska strona depilacji
Macie dość codziennego golenia twarzy i szyi? Wrastające włosy powodują u Was nieestetyczne grudki i zapalenie mieszków ...
Depilacja laserowa twarzy a golenie maszynką – którą metodę ...
Laserowe usuwanie włosów z twarzy czy może jednak tradycyjne golenie maszynką? To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn. P...

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.