Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa brzucha

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
249 zł

Perfekcyjnie gładka skóra na brzuchu bez choćby jednego włoska? To możliwe – wystarczy jedynie umówić się na zabieg depilacji laserowej na brzuchu w naszym salonie. Zobacz, na czym to polega i na jaki efekt możesz liczyć!

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra brzucha

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilowanie laserowe brzucha – dla kogo?

Depilacja laserowa brzucha jest zabiegiem przeznaczonym przede wszystkim dla panów chcących skutecznie pozbyć się ciemnych, grubych włosów z tego miejsca. Coraz częściej sięgają też po nią panie – szczególnie te borykające się ze zmianami hormonalnymi, np. po ciąży. W naszym salonie w ramach tej usługi włosy są usuwane z obszaru pomiędzy klatką piersiową a strefą bikini, wraz z tzw. białą linią. Jeśli chcesz pozbyć się owłosienia z innych części ciała, możesz sięgnąć po różne zabiegi z naszej oferty – np. depilację klatki piersiowej, szyi i ramion lub okolic bikini.

Depilowanie włosów na brzuchu tradycyjnymi metodami najczęściej równa się bolesnym podrażnieniom. Co więcej, zabieg trzeba często powtarzać, gdyż w tym miejscu owłosienie odrasta wyjątkowo szybko. Decydując się na depilację laserową brzucha pozbędziesz się włosków na stałe – wystarczy tylko kilka sesji, by już nigdy nie trudzić się z ich usuwaniem. 

Laserowe depilowanie włosów z brzucha – jak wygląda?

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Depilacja laserowa u mężczyzn – tak czy nie?
Dla wielu osób nadal nie pomyślenia jest fakt, iż coraz więcej mężczyzn korzysta z depilacji laserowej. A ona wcale nie ...
Nadmierne owłosienie u mężczyzn
Jeszcze do niedawna statystyczny mężczyzna, jeśli nie był kulturystą, modelem lub pływakiem, najczęściej pozwalał swoim ...
meska_depilacja_sposoby_na_usuniecie_owlosienia
Depilacja laserowa dla mężczyzn
Depilacja laserowa dla mężczyzn

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej klatki, już po 6 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.