Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa klatki piersiowej

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:299 zł
299 zł

Gęste, ciemne owłosienie na klatce piersiowej to problem, z którym boryka się wielu mężczyzn. Gdy tradycyjne metody pozbywania się owłosienia powodują jedynie bolesne podrażnienia, lepiej postawić na depilację laserową klatki piersiowej. Zobacz, na czym to polega!

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra klatki piersiowej

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja klatki piersiowej – dla niego i dla niej

Nie ulega wątpliwości, że zabieg depilacji klatki piersiowej kojarzy się głównie z mężczyznami, którzy chcą pozbyć się niechcianego owłosienia – ze względów tak estetycznych, jak i higienicznych. Na taką usługę mogą się jednak zdecydować również kobiety borykające się ze zmianami hormonalnymi, które powodują nadmierny porost włosów w nietypowych miejscach. W tym przypadku mogą się przydać również zabiegi uzupełniające na inne części ciała – sprawdź naszą pełną ofertę!

Depilacja włosów z klatki piersiowej kojarzy Ci się z czymś bolesnym? Najpewniej masz złe skojarzenia z tradycyjnym usuwaniem owłosienia depilatorem elektrycznym lub woskiem. W przypadku lasera ból nie występuje – poczujesz jedynie delikatne ukłucie i uderzenie ciepła. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych właściwości skóry oraz odporności na ból. 

Czy po depilacji laserowej klatki piersiowej włoski nie będą odrastać?

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn – zabieg depilacji la...
Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn wcale nie musi stanowić wyzwania. Wystarczy skorzystać z nowoczesnych, bezbolesny...
Nadmierne owłosienie u mężczyzn
Jeszcze do niedawna statystyczny mężczyzna, jeśli nie był kulturystą, modelem lub pływakiem, najczęściej pozwalał swoim ...
meska_depilacja_sposoby_na_usuniecie_owlosienia
Depilacja laserowa dla mężczyzn
Depilacja laserowa dla mężczyzn

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej klatki, już po 6 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.