Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa pośladków dla mężczyzn

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
259 zł

Jeśli zamiast delikatnego meszku, na pośladkach rosną grubsze, widoczne włosy, może to wprawiać w kompleksy i sprawiać dyskomfort. Problem ten dotyczy zazwyczaj panów, choć nie omija także kobiet. W przypadku tak delikatnego, a równocześnie trudnego do depilacji miejsca, najlepiej sprawdzi się depilacja laserowa pośladków.

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra pośladków

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja laserowa z pośladków

Pośladki są miejscem trudnym do tradycyjnej depilacji. Ma na to wpływ delikatna skóra połączona z krągłościami ciała. Dlatego najlepiej w tym przypadku sprawdzi się bezbolesna i bezpieczna depilacja laserowa.

Depilowanie owłosienia pośladków laserem zapewni bardzo dobre efekty. Nie musisz już zastanawiać się, czy włoski zdążyły odrosnąć lub czy każdy fragment ciała został dobrze wydepilowany.

Bezbolesna metoda depilacji

Trwałe i skuteczne usuwanie włosa nie oznacza, że zabieg ten musi powodować ból. Przenikająca do skóry wiązka laserowa uszkadza jedynie mieszek włosowy, nie wpływając na naskórek. Dlatego depilacja laserowa jest bezbolesna, ale również bezpieczna dla skóry.

Wybierz depilowanie włosków na pośladkach laserem, by mieć pewność długotrwałego efektu. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę! 

Depilacja laserowa pośladków – liczą się efekty

Metoda laserowego usuwania włosów jest często wybierana ze względu na trwałość uzyskanego efektu. Depilacja  ta opiera się na wykorzystaniu wiązki laserowej, która dociera do mieszka włosowego i niszczy jego strukturę, dzięki czemu z każdym zabiegiem włos odrasta coraz słabszy lub przestaje odrastać całkowicie.

Oznacza to, że zabieg daje trwałe, bardzo dobre efekty. Nie należy jednak poprzestać na jednorazowym naświetleniu. Aby wyeliminować także włoski, które wyrosną już po ostatnim naświetleniu należy przeprowadzić kilka serii zabiegów. 

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Higiena intymna u mężczyzn – jak o nią dbać i co robić?
Higiena intymna mężczyzn to temat niezwykle ważny. Dlatego dzisiaj prezentujemy kompendium wiedzy na ten temat. Sprawdź!
Depilacja intymna – męska strona medalu. Zabieg krok po krok...
Laserowa depilacja intymna mężczyzn staje się coraz popularniejszym zabiegiem. Trudno się dziwić – to trwały, skuteczny ...
meska_depilacja_sposoby_na_usuniecie_owlosienia
Depilacja laserowa dla mężczyzn
Depilacja laserowa dla mężczyzn

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.