Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa stóp dla mężczyzn

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:149 zł
149 zł

Włoski porastające wierzch stóp mogą krępować zarówno kobiety, jak i mężczyzn, zwłaszcza jeśli owłosienie jest gęste i ciemne. Po co rezygnować z noszenia odsłoniętych butów i chodzenia boso, skoro możesz zadbać o usunięcie włosków ze stóp raz na zawsze? To łatwe – skontaktuj się z nami, aby umówić się na zabieg depilacji laserowej stóp.

Czas trwania:20 min
Cel:Gładka skóra stóp

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

 • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
 • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
 • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

 • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.
   
Po zabiegu

3

 • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej klatki, już po 6 zabiegach
result before
result after

Depilowanie laserowe stóp dla kobiet i mężczyzn

Depilowanie stóp laserem diodowym Light Sheer jest przeznaczone dla osób, które:

 • borykają się z nieskutecznymi metodami depilacji w domu;
 • nie wiedzą, jaki sposób depilacji stóp wybrać;
 • reagują alergicznie na działanie pasków z woskiem lub past cukrowych;
 • martwią się krostkami po goleniu maszynką;
 • chcą na zawsze usunąć włoski z wierzchu stóp.

Depilowanie laserowe na stopach polega na cyklu zabiegów, który uzgadniamy indywidualnie. Analizujemy stan owłosienia, które ma zostać usunięte, i ustalamy terminy wizyt. Regularne cykle są ważne, bo włosy znajdują się w różnym stopniu rozwoju – do ich trwałego usunięcia potrzebujemy kilku naświetleń. 

Jak umówić się na depilację laserową stóp?

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.