Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa szyi i ramion dla mężczyzn

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
249 zł

Depilacja laserowa szyi skutecznie usuwa niepożądane włoski zarówno tuż pod brodą, jak i na karku. Zabieg ułatwia mężczyźnie regularne golenie się, a kobiecie pozwala eksponować gładką szyję wysoko upiętymi włosami czy naszyjnikiem. Jeśli masz ciemne i długie włoski na szyi, zamiast wymyślać sposoby na jej ukrywanie, umów się na depilację.

Czas trwania zabiegu: 30 minut
Cel: Gładka skóra szyi i ramion

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.  
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjenci z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.  
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.  

Depilacja laserowa na szyi – czy to bezpieczne?

Depilowanie szyi laserem diodowym jest bezinwazyjne i bezpieczne. Nawet dla wrażliwej skóry, która reaguje alergicznie na takie środki do golenia, takie jak pasty cukrowe i inne preparaty. Depilację włosów na szyi przeprowadzamy za pomocą lasera diodowego Light Sheer, który nie podrażnia i nie uszkadza skóry nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Urządzenie ma nakładkę chłodzącą o działaniu łagodzącym.

Klasyczne metody depilacji oddziałują bezpośrednio na skórę, natomiast depilacja laserem nie narusza delikatnej struktury naskórka. W czasie zabiegu wybrany obszar skóry jest naświetlany. Wiązki światła lasera przenikają przez nią, docierając do mieszków włosowych. 

Depilowanie szyi laserem – tylko z chirurgiczną precyzją

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Depilacja laserowa szyi – wszystko, co powinieneś wiedzieć!
Mężczyźni często spotykają się z problemem nadmiernego owłosienia. Niechciane włoski pojawiają się w różnych częściach c...
Depilacja mężczyzn – z których sfer ciała warto usuwać włosk...
Współcześni panowie coraz częściej decydują się poddać zabiegowi depilacji. Pozbywają się zbędnego owłosienia nie tylko ...
Nadmierne owłosienie u mężczyzn
Jeszcze do niedawna statystyczny mężczyzna, jeśli nie był kulturystą, modelem lub pływakiem, najczęściej pozwalał swoim ...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.