Nowość! Klub Recenzentek w Depilacja.pl!

Spis treści

1. Klub Recenzentek - co można zyskać?

2. Klub Recenzentek Depilacja.pl - jak to działa? Współpraca krok po kroku

3. Depilacja laserowa a opalenizna

4. Klub Recenzentki - Depilacja.pl - zapraszamy!

Tworzysz w internecie ciekawe treści? Masz blog, profil na Instagramie oraz TikToka? Dodatkowo od dawna chcesz spróbować depilacji laserowej? Świetnie trafiłaś! W Depilacja.pl otworzyliśmy właśnie Klub Recenzentek, czyli wyjątkowe miejsce, dzięki któremu możesz przetestować tę nowoczesną metodę i rzetelnie podzielić się wrażeniami ze swoimi obserwatorami.

Depilacja laserowa to coraz popularniejsza metoda pozbycia się niepożądanego owłosienia. Sięgają po nią osoby w różnym wieku wykonujące wszelakie działalności. W internecie nie brakuje ciekawych twórczyń internetowych, które pasjonują się tematyką urodową oraz chętnie testują nowe rozwiązania. To ich praca i hobby jednocześnie. A osoby ich obserwujące cenią je za merytoryczne opinie na temat danego produktu czy usługi. Dlatego stworzyliśmy Klub Recenzentek i z wypiekami na twarzy oddajemy go w ręce mniejszych i większych influencerek. Należysz do grona internetowych twórczyń i testerek z dziedziny beauty? Bardzo się cieszymy, serdecznie witamy oraz zachęcamy do uzupełnienia formularza, by przystąpić do naszego klubu w Depilacja.pl.

Klub Recenzentek – co można zyskać?

Klub Recenzentek Depilacja.pl powstał z myślą o twórczyniach internetowych kochających tematykę beauty, które dzielą się wiarygodnymi opiniami ze swoimi obserwatorkami oraz… chcą poddać się zabiegi depilacji laserowej. Jeżeli ten opis jest o Tobie, to zapraszamy! Zyskasz pełną serią zabiegów depilacji laserowej, dzięki której osiągniesz gładką skórę na stałe. Podczas kolejnych wizyt w gabinecie możesz liczyć na profesjonalizm laseroterapeuty oraz zastosowanie wysokiej jakości sprzętów, w tym naszego autorskiego lasera SPEC3Hybrid, który możesz być stosowany w przypadku każdego fototypu skóry. W dodatku zastosowany w tym urządzeniu system SHR pozbawi Cię odczuć bólowych.

Klub Recenzentek Depilacja.pl – jak to działa? Współpraca krok po kroku

To proste! Po weryfikacji Twojego formularza oraz Twojej działalności internetowej kontaktujemy się z Tobą i zapraszamy do wybranego przez Ciebie salonu depilacja laserowej depilacja.pl. Pamiętaj, że nasze gabinety znajdują się w całej Polsce. Z pewnością znajdziesz ten znajdujący się blisko Twojego miejsca zamieszkania. Pamiętaj, że będziesz musiała udać się tam kilka (maksymalnie kilkanaście razy). Włoski na ciele usuwane są bowiem w momencie, gdy znajdują się w tzw. fazie anagenu, czyli wzrostu. Na każdej wizycie część owłosienia zostanie usunięta. Całkowicie gładkiej skóry spodziewaj się jednak po co najmniej kilku wizytach.

Kolejny krok to spotkanie z naszym laseroterapeutą. Każda nasza pacjentka powinna udać się na konsultację ze specjalistą. Nasze klientki oraz osoby, które dopiero zastanawiają się nad poddaniem się zabiegowi depilacji laserowej zazwyczaj rezerwują taką wizytę (zawsze jest bezpłatna) za pomocą formularza na stronie internetowej depilacja.pl. Spotkanie możesz umówić sama, albo my zrobimy to za Ciebie – jak Ci wygodniej :) 

Na konsultację nie musisz się specjalnie przygotowywać. Skup się na rozmowie z kosmetologiem, który przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny. Odpowiadaj rzetelnie na każde pytanie, np. o przebyte choroby. To bardzo ważne, bo dzięki temu specjalista ostatecznie określi, czy możesz poddać się depilacji laserowej. Spokojnie – co prawda lista przeciwwskazań do tego typu zabiegów jest dość długa, to jednak w większości przypadków zdrowe osoby bez poważnych problemów skórnych mogą poddać się tej metodzie. Na pewno będziesz należała do tego grona. Jeżeli nie to często nic straconego. Niektóre przeciwwskazania zaliczane są do przeciwwskazań czasowych. Tak jest np. w przypadku intensywnej opalenizny. Jeżeli ta zmniejszy się albo całkowicie zniknie, najprawdopodobniej będziesz mogła poddać się depilacji laserowej.

Gdy już laseroterapeuta zakwalifikuje Cię do zabiegu, czas na pierwszą wizytę. Kosmetolog podczas wstępnej konsultacji poda Ci dokładny plan przygotowawczy do zabiegu. Brzmi bardzo skomplikowanie, tymczasem chodzi o to, abyś na 3-4 tygodnie przed pierwszą wizytą w gabinecie Depilacja.pl odstawiła leki i zioła światłouczulające i nie eksponowała skóry na słońce (w tym nie korzystała z solarium i nie nakładała samoopalaczy). Pamiętaj, że opalenizna stanowi jedno z podstawowych przeciwwskazań do depilacji laserowej. To bardzo ważna informacja szczególnie latem – szczegóły na ten temat znajdziesz poniżej.

Tuż przed zabiegiem, dzień przed albo tego samego dnia, musisz ogolić (zwykłą maszynką jednorazową) miejsce na ciele, które będzie poddawane depilacji laserowej. Umyj też dokładnie skórę i nie nakładaj na nią żadnych specyfików – mleczek, balsamów, maści itd. Jeżeli zapomnisz się przygotować, to nic straconego. W salonach Depilacja.pl panuje bardzo przyjazna i intymna atmosfera. Będziesz mogła przygotować się na miejscu w specjalnie przeznaczonym do tego ustronnym miejscu.

Sam zabieg nie powinien być bolesny. Pamiętaj jednak, że priorytetem specjalistów depilacja.pl jest jak największy komfort pacjenta. Dlatego jeżeli tylko poczujesz się gorzej podczas zabiegu, to koniecznie zakomunikuj to laseroterapeucie. Pamiętaj jednak, że innowacyjne sprzęty stosowane w gabinetach depilacja.pl oraz wysokie kompetencje zatrudnionych tam specjalistów wpływają pozytywnie na komfort klientów. Tuż po zabiegu Twoja skóra najprawdopodobniej nie będzie podrażniona – jeżeli już do tego dojdzie to zaczerwienienie i lekki dyskomfort miną po kilku godzinach. Pamiętaj, aby zastosować kosmetyki łagodzące – otrzymasz je od nas w salonie Depilacja.pl :)

Podczas przygotowania do zabiegu, w jego trakcie oraz po koniecznie poinformuj swoje obserwatorki o swoich wrażeniach. Zależy nam na wiarygodnej relacji, więc nie czuj się zobowiązana “naciągać” rzeczywistości, gdy coś pójdzie nie tak. Zdajemy sobie sprawę z wysokiej jakości naszych usług, ale to nie oznacza, że osiadamy na laurach i nie chcemy ciągle się doskonalić. Cieszymy się, że tym nam w tym pomożesz :)

Depilacja laserowa a opalenizna

Właśnie wchodzimy w piękne lato, które wbrew powszechnej opinii jest idealnym momentem na przeprowadzenie depilacji laserowej. Trzeba jednak uważać z intensywną opalenizną. W momencie gdy Twoja skóra jest mocno zaróżowiona lub brązowa nie można zastosować lasera do depilacji. Podczas zabiegu jego wiązkę musi pochłonąć melanina, która przetworzy ją na ciepło. Bardzo ważne jest to, aby była to melanina włosa, a nie naskórka. W przypadku opalenizny niestety część wiązki pochłonie właśnie melanina naskórka. Innymi słowy – opalona skóra nie przepuści światła lasera do włosa, a to może skończyć się poparzeniem. Nawet jeżeli nie dojdzie do przykrych objawów w postaci podrażnienia, to i tak nie dojdzie do właściwej depilacji. Opalenizna zablokuje proces uszkadzania cebulki włosa.

Klub Recenzentki – Depilacja.pl – zapraszamy!

Jesteś zainteresowana udziałem w naszym nowym projekcie? Jeżeli tworzysz ciekawe treści w internecie o tematyce beauty, kochasz tę tematykę, masz zaangażowaną społeczność (wcale nie musi być duża) i chcesz poddać się depilacji laserowej – koniecznie uzupełnij formularz. Z częścią osób skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Do zobaczenia w gabinetach depilacja.pl!