Endermologia – nowy cennik i nowe zabiegi! Sprawdź!

Spis treści

1. Endermologia – ile kosztuje i na czym polega zabieg?

2. Ile kosztuje zabieg endermologii?

3. Jak wygląda zabieg endermologii?

4. Endermologia – rezultaty po zabiegu

Endermologia to coraz popularniejszy zabieg. Ile kosztuje endermologia? W salonach depilacja.pl możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale też na najbardziej innowacyjne technologie i najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Sprawdź!

Endermologia – ile kosztuje i na czym polega zabieg?

W endermologii stosuje się specjalistyczne głowice oraz programy zabiegowe, dzięki którym udaje się dotrzeć do najgłębiej zlokalizowanych komórek tłuszczowych, tym samym zapewniając jędrność skóry, zmniejszenie cellulitu czy wyszczuplenie ciała. Zresztą są też inne efekty, które są niezmiernie ważne dla sportowców – zarówno tych profesjonalnych jak i amatorów. Endermologia rozluźnia bowiem bardzo napięte po dużym wysiłku fizycznym mięśnie. Więcej na temat działaniu endermologii na mięśnie przeczytasz w tym artykule!

Jak się okazuje, w salonach depilacja.pl, jedną z najczęściej wybieranych pozycji jest zabieg endermologii. Cena 320 zł jest bardzo konkurencyjna (więcej o cenniku poniżej). Ale to nie wszystko. Tylko w tej sieci salonów wykorzystuje się innowacyjne urządzenie EndermoSPEC, którego głowica zasysa oraz masuje skórę dwiema rolkami. Tym samym dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała poddawanych zabiegowi. Organizm oczyszcza się z toksyn oraz poprawia się krążenie. Urządzenie do endermologii może być zastosowane właściwie do masażu każdej części ciała. Stosuje się je nawet w przypadku twarzy.

Wspomniany już sprzęt EndermoSPEC to wszechstronny oraz niezwykle efektywny sprzęt do wykonywania masażu podciśnieniowego. Na czym dokładnie opiera się działanie urządzenia? Chodzi o połączenie częstotliwości radiowej bipolarnej (RF), energii światła podczerwieni oraz podciśnienia i mechanicznego masażu rolkami. Zintegrowanie światła podczerwieni oraz RF zwiększa dyfuzję tlenu wewnątrz komórek poprzez ogrzewanie tkanki. Terapia staje się jeszcze bardziej efektywna dzięki zwiększeniu działania masażu mechanicznego, który doprowadza do udrożnienia układu limfatycznego oraz krwionośnego. EndermoSPEC posiada głowicę do zabiegów skondensowanymi ultradźwiękami, jak również przystawki próżniowe do zabiegów ujędrniania, a nawet powiększania biustu.

Warto dodać, że EndermoSPEC to prawdziwy przełom w dziedzinie endermologii! Naprawdę spektakularne wręcz efekty można zobaczyć już po kilku zabiegach (średnio 5-6). Więcej o efektach zabiegu przeczytasz w artykule Endermologia – ile zabiegów potrzeba, aby zobaczyć efekty? W przypadku zastosowania tego innowacyjnego urządzenia nie jest potrzebne znieczulenie, ani tym bardziej rekonwalescencja po. Zabieg jest w stu procentach bezpieczny!

Ile kosztuje zabieg endermologii?

W salonach depilacja.pl możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny endermologii. Jeden zabieg na dowolną część ciała kosztuje około 99 zł. W przypadku zabiegu na piersi (powiększanie/ujędrnianie) cena ta wynosi 69 zł. Decydując się na jednorazowy pakiet składający się z zabiegu na brzuch, uda i pośladki zapłacisz jedynie 175 zł.

Pamiętaj, że im więcej zabiegów w serii tym mniejsza cena za pojedynczy zabieg. Dla przykładu za 5 zabiegów pakietu brzuch+uda+pośladki zapłacisz jedynie 769 zł. Przy 10 zabiegach cena ta wynosi jedyne 1399 zł. Zwracając uwagę na te ceny, wniosek nasuwa się sam. Nie ma tak skutecznego zabiegu modelującego w tak dobrej cenie jak endermologia! Cennik dostępny jest na stronie depilacja.pl. Sprawdź go już teraz.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Jak dokładnie wygląda zabieg endermologii z zastosowaniem urządzenia EndermoSPEC? To wcale nie jest takie skomplikowane, jak może się wydawać. Do zabiegu endermologii urządzeniem EndermoSPEC nie musisz się specjalnie przygotowywać. Przed rozpoczęciem zabiegu albo serii zabiegów odbędziesz spotkanie z kosmetologiem. Taką wizytę możesz umówić bezpłatnie za pomocą formularza za stronie internetowej depilacja.pl w zakładce Endermologia. Specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny. Podpyta o przebyte choroby, obecne problemy zdrowotne itd. Taka rozmowa jest niezmiernie ważna. Chodzi o Twoje bezpieczeństwo. Występuje bowiem kilka przeciwwskazań do zabiegu endermologii, są to między innymi:

  • duża ilość tłuszczaków,
  • przepuklina brzuszna,
  • zapalenie żył,
  • aktywna choroba nowotworowa,
  • bolesne żylaki,
  • skłonność do tworzenia się żylaków,
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
  • karmienie piersią,
  • ciąża.

Podczas spotkania konsultacyjnego kosmetolog oceni sylwetkę, jej typ, jędrność, gęstość oraz stopień cellulitu. Zaplanuje też konkretną liczbę zabiegów, która jego zdaniem będzie niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Podczas spotkania specjalista opowie również szczegółowo o samym zabiegu. Warto wykorzystać tę okazję i zadać wszystkie nurtujące pytania.

Jeżeli kosmetolog wyrazi zgodę, można przystąpić do zabiegu. Przed jego rozpoczęciem nie ma potrzeby zakładania specjalnego kombinezonu, który ma chronić skórę przed uszkodzeniami. Zastosowanie urządzenia EndermoSPEC wymaga zastosowania tylko i wyłącznie oliwki do masażu, która ma na celu poślizg głowicy. Sam zabieg to nic innego jak masaż – rozluźniający i przyjemny. Trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, w zależności od masowanej części ciała. Po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych czynności. Nie ma potrzeby rekonwalescencji.

Endermologia – rezultaty po zabiegu

Endermologia ma bardzo pozytywny wpływ na ciało. Pomaga w pozbyciu się cellulitu oraz rozstępów. O wpływie endermologii na rozstępy przeczytasz tutaj. Świetnie modeluje ciało i je wyszczupla. Skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona. Efekty po endermologii urządzeniem EndermoSPEC to także zredukowane obrzęki oraz poprawa krążenia krwi.

Chcesz wymodelować sylwetkę? Pozbyć się cellulitu? Rozstępów? A może zależy Ci na rozluźnieniu mięśni po intensywnym treningu? Zabieg dla Ciebie to endermologia! Cennik tego typu usług jest bardzo przystępny. Sprawdź salony depilacja.pl, w których możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny i przede wszystkim innowacyjne metody. Tylko tutaj stosowane jest najnowocześniejsze urządzenie do endermologii – EndermoSPEC!