Depilacja laserowa klatki piersiowej

Gęste, ciemne owłosienie na klatce piersiowej to problem, z którym boryka się wielu mężczyzn. Gdy tradycyjne metody pozbywania się owłosienia powodują jedynie bolesne podrażnienia, lepiej postawić na depilację laserową klatki piersiowej. Zobacz, na czym to polega!

Oszczędzasz 
-25%
1 199,00 zł
1598 zł

Depilacja klatki piersiowej – dla niego i dla niej

Nie ulega wątpliwości, że zabieg depilacji klatki piersiowej kojarzy się głównie z mężczyznami, którzy chcą pozbyć się niechcianego owłosienia – ze względów tak estetycznych, jak i higienicznych. Na taką usługę mogą się jednak zdecydować również kobiety borykające się ze zmianami hormonalnymi, które powodują nadmierny porost włosów w nietypowych miejscach. W tym przypadku mogą się przydać również zabiegi uzupełniające na inne części ciała – sprawdź naszą pełną ofertę!

Depilacja włosów z klatki piersiowej kojarzy Ci się z czymś bolesnym? Najpewniej masz złe skojarzenia z tradycyjnym usuwaniem owłosienia depilatorem elektrycznym lub woskiem. W przypadku lasera ból nie występuje – poczujesz jedynie delikatne ukłucie i uderzenie ciepła. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych właściwości skóry oraz odporności na ból.

Podziel się