Depilacja laserowa twarzy

Nie tylko mężczyźni golą zarost. Kobiecy wąsik jest wstydliwym problemem, przez który panie decydują się na depilację twarzy. Im meszek jest ciemniejszy i gęstszy, tym jest trudniejszy do zakamuflowania makijażem czy do usunięcia domowymi sposobami. Są one łatwe – kto nie ma w domu pęsety lub wody utlenionej – lecz mało skuteczne. Kobiecy wąsik uparcie powraca. Aż do spotkania z laserem diodowym.  

Oszczędzasz 
-25%
1 199,00 zł
1598 zł

Depilacja laserowa twarzy – usuwa włoski skutecznie i bezboleśnie

Masz wrażliwą cerę? Depilowanie laserowe twarzy jest bezbolesne i łagodne dla cienkiej skóry podatnej na podrażnienia. Właśnie taki jest malutki obszar wokół ust. W przypadku ciemnego meszku usuwanie najdrobniejszych włosków pęsetą jest uciążliwe. Szybciej usuwa je maszynka do golenia, która stymuluje mieszki włosowe do wytwarzania nowych komórek. W efekcie ciemny meszek może pojawić się na większej powierzchni skóry, a włoski mogą odrosnąć dłuższe. Najmniej przyjemną metodą depilowania twarzy jest stosowanie paseczków z woskiem. Depilacja laserowa jest dużo bardziej trwała, a efekt gładkiej skóry na twarzy bez niepokojącego meszka, jest naprawdę wart zachodu!

W ramach depilacji twarzy usuwamy włoski z jej całej powierzchni z wyjątkiem okolicy oczu i brwi. Aby usunąć zbędne włoski raz na zawsze, już dziś zarezerwuj termin depilacji. Zaproponujemy Ci cykl kilku zabiegów, dzięki którym Twoja skóra stanie się idealnie gładka.

Podziel się