Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa Racibórz

  • 01
  • 02
Adres
Królewska 35, Racibórz 47-400
w salonie Depilacja.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek
09:00 - 20:00
Wtorek
09:00 - 20:00
Środa
09:00 - 20:00
Czwartek
09:00 - 18:30
Piątek
09:00 - 20:00
Sobota
09:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte

Konsultacja z Kosmetologiem i Zabieg Testowy

Podczas wizyty konsultacyjnej Kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny, który pozwala wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, wyjaśnia jak dbać o skórę przed i po zabiegu oraz przeprowadza zabieg testowy na wybranej części ciała.

Racibórz (Partner)

Poznaj nasz salon

Depilacja laserowa w Raciborzu

Marzysz o jedwabiście gładkiej skórze? Masz dość golarek elektrycznych, wosku, pianek, plastrów oraz jednorazowych maszynek, które dają efekt tylko na kilka dni, a dodatkowo powodują podrażnienia? Rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Racibórz to jedno z ponad 30 miast w Polsce, gdzie możesz odwiedzić nasz profesjonalny salon i trwale pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała.

Jak działa laser? Podczas zabiegu zachodzi zjawisko tzw. fototermolizy. Laser wytwarza wiązkę światła, która precyzyjnie przenika w skórę, gdzie następnie jest pochłaniana przez melaninę – barwnik, znajdujący się w mieszkach włosowych. Dzięki dużej ilości ciepła cebulki włosa wraz z ich korzeniami zostają zniszczone. Już po pierwszym zabiegu owłosienia jest zdecydowanie mniej, a włoski są słabsze, cieńsze oraz wolniej odrastają. Wystarczy seria kilku spotkań, aby na stałe pozbyć się nawet do 95% owłosienia! Ostateczna liczba zabiegów ustalana jes...

Inni w Twojej okolicy wyświetlali również

pin
Bielsko-Biała (Partner)
Ul. Leszczyńska 20, Bielsko-Biała
pin
Częstochowa
Ul. Jana Kilińskiego 22, Częstochowa
pin
Dąbrowa Górnicza (Partner)
Ul. Jana III Sobieskiego 19/1, Dąbrowa Górnicza