Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa bikini

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
259 zł

Depilacja laserowa bikini płytkiego obejmuje około 5-centymetrowy pas od pachwiny do miejsca nieco poniżej dolnej granicy brzucha. Mówiąc prościej – chodzi o usunięcie niechcianego owłosienia na skórze znajdującej się najbliżej linii bielizny czy kostiumu kąpielowego. Właśnie te miejsca charakteryzują się szczególnie delikatną skórą i dlatego wymagają specjalnego traktowania.

Czas trwania zabiegu: 25 minut
Cel: Gładka skóra okolic bikini

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser. 
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy.
W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.

Bikini płytkie a bikini głębokie

Depilacja laserowa bikini głębokiego, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy usunięcia niepożądanych włosków z całej strefy intymnej. W przypadku bikini płytkiego mówimy o dolnej linii części bielizny. Celem ma być pełne poczucie komfortu podczas noszenia kostiumu kąpielowego na plaży. Nikt przecież nie życzy sobie, aby spod niego wystawały włoski, szczególnie te ciemne i gęste, które charakteryzują strefę bikini. 

Depilacja bikini płytkiego – zadbaj o delikatność

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Depilacja laserowa bikini – czy warto? Sprawdź!
Chcesz pozbyć się owłosienia z konkretnej partii ciała na stałe, bez podrażnień i dyskomfortu? Jedyna tak skuteczna opcj...
Wszystko o depilacji bikini
Usuwanie zbędnych włosków z poszczególnych części ciała, pozwala zachować odpowiednią higienę oraz estetykę. W przypadku...
Depilacja laserowa bikini – efekty po pierwszym zabiegu
Depilacja laserowa bikini to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Trudno się dziwić – gładka skóra w okoli...

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej bikini, po 9 zabiegach.
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.