Depilacja laserowa bikini – czy warto? Sprawdź!

Spis treści

1. Na czym polega depilacja laserowa?

2. Depilacja laserowa – co warto wiedzieć?

3. Depilacja laserowa bikini - opinie i czy warto z niej skorzystać?

4. Depilacja laserowa bikini - opinie

5. Depilacja laserowa - czy warto?

Chcesz pozbyć się owłosienia z konkretnej partii ciała na stałe, bez podrażnień i dyskomfortu? Jedyna tak skuteczna opcja to depilacja laserowa. Czy warto wykonać ją także w strefie bikini? Sprawdź.

Depilacja laserowa to w dzisiejszych czasach już zupełnie rutynowy i powszechny zabieg. Nie ma się co dziwić – to jedyna tak skuteczna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia praktycznie z całego ciała. Możesz wykonać także depilację laserową bikini. Skóra w miejscach intymnych jest bardzo delikatna, przez co tradycyjne metody pozbywania się włosków, tak jak golenie czy depilacja woskiem, są bardzo niekomfortowe, bolesne i narażają nas na ogromne podrażnienia i tym samym – ból. Dlatego depilacja laserem wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Poznaj szczegóły na ten temat.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podstawą tej metody jest wiązka światła lasera, która wnika głęboko w skórę i natychmiast uszkadza cebulkę włosa. Niweluje także korzeń cebulki, dzięki czemu włoski już nie odrastają. Gdy światło lasera dociera pod skórę, pochłaniane jest przez barwnik włosa czyli melaninę. Przetworzone zostaje wówczas w energię termiczną, w efekcie dochodzi do nieodwracalnego zniszczenia cebulki w procesie tak zwanej fototermolizy selektywnej. Kolejny krok to uwęglenie komórek macierzystych włosa. Niezwykle istotne podczas zabiegu jest dobranie odpowiedniej mocy światła. Tę czynność powinien wykonać doświadczony i kompetentny laseroterapeuta, który będzie wiedział jakie parametry wybrać, aby dopasować je do fototypu skóry, koloru włosa, jego grubości itp.

depilacja_laserowa_bikini

➡️ Przeczytaj również: Kiedy wypadają włosy po depilacji laserowej?

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć?

Oczywiście, że depilacja laserowa to zabieg, o którym powinna pomyśleć każda osoba. Większość przecież zmaga się z niechcianym owłosieniem z różnych partii ciała – nóg, brody, wąsika, pleców czy miejsc intymnych. Po wykonaniu serii zabiegów skóra staje się gładka właściwie na zawsze. Po roku lub dwóch latach mogą pojawiać się niewielkie i przez to mało widoczne włoski, dlatego specjaliści zalecają wykonywanie tak zwanego zabiegu przypominającego raz lub dwa razy do roku. Depilacja laserowa pomaga właściwie zapomnieć o problemach z owłosieniem i podrażnieniami, które bardzo często pojawiają się po wykonaniu tradycyjnej depilacji na przykład maszynką do golenia, plastrami z woskiem czy depilatorem elektrycznym. Depilacja laserowa całkowicie również pozbawia kłopotu z wrastaniem włosków.

Gładka skóra na lata? Depilacja laserowa to właściwie jedyny dostępny na rynku sposób, który pomoże Ci uzyskać taki właśnie efekt. Wielu naszych klientów, którzy zdecydowali się na depilację okolic bikini podkreśla, że komfort i codzienna pielęgnacja tych miejsc znacznie się zwiększyła. Jedynie czego żałują to tego, że zaczęli zbyt późno. Dlatego nie czekaj dłużej z podjęciem decyzji i zarezerwuj swój zabieg lub Pakiet Roczny już dziś i zaoszczędź przy tym 20%! Wystarczy, że na ostatnim kroku rezerwacji online wpiszesz dedykowany kod rabatowy ➡️ BLOG20 ⬅️

depilacja_laserowa_promocja_rabat

Depilacja laserowa bikini – opinie i czy warto z niej skorzystać?

Chodź utarło się już, że depilacja laserowa to świetna, bezpieczna i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia, to jednak nadal pojawia się mnóstwo wątpliwości czy zabieg ten warto zastosować względem stref intymnych. W okolicach bikini skóra jest bardzo delikatna. Są to też bardzo newralgiczne miejsca i dlatego wiele osób, przede wszystkim kobiet, obawia się, że laser mógłby uszkodzić coś wewnątrz organizmu, co mogłoby się przyczynić na przykład do bezpłodności.

Warto pamiętać, że depilacja laserowa bikini jest w pełni bezpieczna. Zabieg tego typu to jedyny tak trwały i bezpieczny sposób na gładką skórę w tym miejscu. Zazwyczaj do usunięcia włosków z okolic bikini wystarczy kilka wizyt w gabinecie. Zawsze jednak przed rozpoczęciem laseroterapii należy odbyć konsultacje ze specjalistą, który oceni stan skóry i przeprowadzi wywiad medyczny. To ostatnie jest niezbędne w celu wykluczenia przeciwwskazań. Tego typu spotkania w salonach depilacja.pl odbywają się za darmo. Możesz je umówić za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

Zastanawiasz się, dlaczego musisz odbyć tak wiele wizyt w salonie depilacji laserowej, aby uzyskać pożądane efekty? Urządzenie laserowe działa bowiem tylko na włoski znajdujące się w fazie wzrostu tzw. anagenie. Musisz zatem kilka razy przyjść do gabinetu, aby laser złapał w perspektywie czasu wszystkie włosy. Już po pierwszym zabiegu możesz stracić nawet około 20% włosków. Z każdą kolejną wizytą będziesz ich mieć coraz mniej.

Czy depilacja laserowa boli? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób szczególnie tych decydujących się na usunięcie włosków właśnie z okolic bikini. Rzeczywiście jest to bardzo newralgiczne miejsce, ale trzeba pamiętać, że doświadczony i kompetentny specjalista dobiera parametry urządzenia laserowego tak, aby pacjent odczuwał jak najmniejszy dyskomfort. Bardzo wiele jednak zależy od indywidualnego progu bólu. Z pewnością podczas zabiegu będziesz odczuwała delikatne szczypanie, mrowienie, uczucie wbijanych igiełek. Są to normalne i pożądane odczucia podczas zabiegu. Zabieg depilacji laserowej jest odczuwalny. Specjaliści depilacja.pl robią wszystko, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy. Nasze gabinety słyną z pełnej dbałości o pacjenta. W większości gabinetów depilacja.pl do pracy wykorzystywany jest laser SPEC3 Hybrid. Zastosowana w nim technologia SHR opiera się na zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów, z których każdy ma jednostkowo niską energię. W efekcie skóra jest podgrzewana tylko do właściwego momentu, kiedy to dostarczamy odpowiednią wartość energii potrzebną do upośledzenia mieszka włosowego. Laser z powodzeniem może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej i wyjątkowo delikatnej, co dodatkowo potwierdzają certyfikaty medyczne FDA i CE. Większość klientów ocenia zabieg przy użyciu lasera SPEC3 Hybrid jako bezbolesny, a nawet przyjemny. Dlatego też jeśli bardzo boisz się bólu, sprawdź czy w najbliższym gabinecie depilacja.pl wykorzystywany jest ten laser. Znajdujemy się we wszystkich większych miastach w Polsce.

🎥 Zobacz wideo: Czy depilacja laserowa boli?

Depilacja laserowa bikini – opinie

Pacjenci depilacja.pl bardzo cenią nasze zabiegi depilacji laserowej bikini. Doceniają wysoki komfort podczas zabiegów, intymną i przyjazną atmosferę oraz w efekcie gładką skórę, która podnosi ich poczucie własnej atrakcyjności oraz pozwala oszczędzać czas. Sprawdź przykładowe opinie na temat tego atrakcyjnego zabiegu.

“Zawsze goliłam miejsca intymne maszynką jednorazową. Jak nietrudno się domyślić, kończyło się to poważnymi podrażnieniami i nawet bólem. Mimo to zależało mi na gładkiej skórze w tym miejscu. Koleżanka poleciła mi depilację laserową. Gdy poczytałam na jej temat, to nie wahałam się długo. Podczas zabiegów odczuwałam tylko lekki ból. Szybko jednak się z nim oswoiłam. Dziś jestem po serii zabiegów i moja skóra w miejscach intymnych jest w pełni gładka. Moja radość wynikająca z tego faktu jest nie do opisania. To naprawdę zwiększyło komfort mojego codziennego życia”– Asia, 33 lata

“Zawsze borykam się z bardzo obfitym owłosieniem w miejscach intymnych. Gdy zakładałam strój kąpielowy, to włoski wychodziły spod bielizny, co bardzo mnie krępowało. Nawet gdy je goliłam lub usuwam plastrami (co było ogromnie bolesne), to i tak widoczne były ślady po owłosieniu. Depilacja laserowa całkowicie pozbawiła mnie tego problemu. Moja skóra jest w pełni gładka!” – Patrycja, 27 lat

Depilacja laserowa – czy warto?

Depilacja laserowa – czy warto? Forum pod wieloma postami blogowymi na ten temat mówi jednoznacznie – WARTO! Pamiętaj, że kluczowy jest wybór renomowanego miejsca, w którym zostanie przeprowadzony zabieg depilacji laserowej. Tylko doświadczeni i kompetentni specjaliści działający na certyfikowanym i ultranowoczesnym sprzęcie zadbają odpowiednie efekty i Twoje bezpieczeństwo. Zapraszamy do salonu Depilacja.pl. Do zobaczenia!