Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa bikini dla mężczyzn

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:259 zł
259 zł

Depilacja bikini tradycyjnymi metodami nie należy do najprzyjemniejszych – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wystarczy tylko wspomnieć o wrażliwej skórze i mieszkach, które łatwo ulegają zapaleniu – stąd z kolei tylko krok do bolesnego wrastania włosków. Poznaj zalety depilacji laserem bikini i ciesz się gładką skórą już na zawsze! 

Czas trwania:30 min
Cel:Gładka skóra bez podrażnień

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

 • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
 • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
 • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
 • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty.
   
W trakcie

2

 • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła.
Po zabiegu

3

 • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie.
   
Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej bikini, już po 7 zabiegach
result before
result after

Depilowanie okolic bikini – jaki obszar obejmuje?

Rozważasz depilowanie laserowe okolic bikini i zastanawiasz się nad tym, z jakich miejsc zostanie usunięte owłosienie? Zarówno przy depilacji damskiej jak i męskiej, zabieg obejmuje obszar pachwin znajdujących się po wewnętrznej stronie ud, głębsze strefy bikini, przestrzeń między pośladkową oraz tuż pod dolną granicą brzucha. W tym ostatnim przypadku możesz również zdecydować, jak dużo owłosienia zostanie usunięte – zależnie od Twoich preferencji. 

Dlaczego warto wybrać depilację laserową bikini?

 • 01
 • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.