Twój koszyk jest pusty!
-32%

Depilacja laserowa całych nóg

-32%
i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:758 zł
519 zł
758 zł

Gładkie nogi na stałe bez podrażnień, wrastania włosków i straty ogromnych ilości czasu na golenie czy depilację to marzenie niejednej kobiety. Pakiet depilacji ud, łydek, kolan oraz stóp to jeden z najpopularniejszych w salonach depilacja.pl. Wystarczy kilka lub kilkanaście zabiegów, aby cieszyć się brakiem owłosienia w tych miejscach na stałe. Dowiedz się więcej.

Czas trwania:45 min
Cel:Gładkie nogi bez podrażnień

Kup teraz

i zapłać za 30 dni

Etapy zabiegu

Przed zabiegiem

1

  • Konsultacja z próbą laserową kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową, na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • 7 dni przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszystkie suplementy oraz kosmetyki, zawierające zioła lub witaminy A, E i C.
  • 24h przed zabiegiem depilacji należy odstawić wszelkie leki przeciwbólowe oraz zaprzestać spożywania alkoholu.
  • W dniu zabiegu lub dzień przed miejsce poddawane zabiegowi, należy ogolić maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery, olejki, kremy, dezodoranty czy antyperspiranty. 
W trakcie

2

  • Podczas zabiegu kosmetolog stosuje profesjonalny laser, za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów. System SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Po zabiegu

3

  • Pielęgnacja miejsca depilacji skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików, dostępnych również w naszych salonach! Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 
Efekty depilacji laserowej Przed & Po
Zobacz jak wyglądają efekty depilacji laserowej, po 9 zabiegach
result before
result after

Depilacja laserowa ud, kolan, łydek i stóp

Wskazany pakiet depilacja.pl dotyczy ud, kolan, łydek oraz stóp. Włoski szczególnie w tych miejscach mogą okazać się bardzo krępujące, gdyż bardzo często są gęste i ciemne. Ich usuwanie za pomocą tradycyjnych metod może być też problematyczne – szczególnie, że występują w dużych skupiskach, a powierzchnia do depilacji jest spora, co finalnie wiąże się ze stratą dużej ilości czasu i ryzykiem podrażnień. Usunięcie ich na stałe zwiększy komfort codzienności – pozwoli spontanicznie zakładać nie zasłaniające ciała ubrania i pozbawi problemu z podrażnieniami czy bolesnymi wrastającymi włoskami.

Gładka skóra na udach, łydkach, stopach i kolanach dzięki zabiegom depilacja.pl

  • 01
  • 02

Polecane artykuły

Salony obsługujące ten zabieg

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.