Twój koszyk jest pusty!

Depilacja laserowa pach

i
Informacja o najniższej cenie tej usługi z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką
Poprzednia najniższa cena:249 zł
249 zł

Wyobraź sobie życie bez ciągłego usuwania owłosienia spod pach – koniec z codziennym goleniem, szybko odrastającymi, ciemnymi włoskami i podrażnieniami skóry. Depilacja laserowa pach to bezpieczny i skuteczny sposób na trwałe pozbycie się problemu z włoskami. Metoda świetnie sprawdza się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Czas trwania zabiegu: 25 minut
Cel: Gładka skóra pach

Etapy zabiegu

W trakcie
  • Kosmetolog podczas zabiegu stosuje profesjonalny laser za pomocą którego naświetla depilowaną partię ciała. W salonach Depilacja.pl wykorzystuje się dwa typy laserów: LightSheer oraz autorski laser diodowy SPEC3 Hybrid. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal laser SPEC3 Hybrid wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów skóry, z kolei system SHR zapewnia bezpieczeństwo zabiegów oraz brak odczuć bólowych. Pacjentki z niskim progiem bólu, mogą odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła. 
Przed zabiegiem
  • Wizyta konsultacyjna połączona z próbą laserową - kosmetolog ocenia stan skóry, przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Wykonuje również próbę laserową na podstawie której sprawdza jak owłosienie i skóra pacjenta zareaguje na laser.
  • Oczyszczenie skóry – w dniu zabiegu lub dzień przed, należy w miejscu poddawanym zabiegowi ogolić skórę maszynką do golenia. Skóra powinna być czysta i pozbawiona wszelkich specyfików takich jak balsamy, bronzery czy kremy. 
Po zabiegu
  • Skóra może być lekko podrażniona, dlatego zaleca się zastosowanie nawilżających i kojących specyfików. Lekki dyskomfort mija już po kilku godzinach, lub maksymalnie po kilku dniach od momentu zabiegu. Pacjenci muszą traktować skórę bardzo delikatnie – nie trzeć mocno ręcznikiem, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu czy innych mocnych substancji. Zabronione jest także przez dwa tygodnie po zabiegu peelingowanie oraz opalanie. 

Depilacja laserowa pod pachami

Depilacja laserowa stanowi świetną alternatywę dla nieefektywnych sposobów usuwania owłosienia. Tradycyjne golenie włosków z pach nie tylko wymaga codziennego powtarzania czynności. Skóra znajdująca się pod pachami jest skłonna do podrażnień i źle znosi ciągły kontakt z maszynką.

Usuwanie owłosienia laserem jest szczególnie polecane osobom ze skórą skłonną do podrażnień. Metoda eliminuje problem wrastania włosków oraz powstawania stanów zapalnych, które występują po mechanicznych metodach depilacji. Dzięki laserowej depilacji unikniesz bolesnych i nieestetycznych krost, grudek i widocznych pod skórą pach cebulek włosa.

Laserowe usuwanie włosów pod pachami

  • 01
  • 02

Inni wybierali również

Polecane artykuły

Ciemne plamy pod pachami – jak się ich pozbyć?
Ciemna skóra pod pachami to bardzo wstydliwy problem wielu osób. Z czego biorą się tego typu plamy i czy można sobie z n...
Depilacja laserowa pach – efekty przed i po!
Gładkie, bez podrażnień pachy każdego dnia bez żadnego wysiłku? To możliwe! Depilacja laserowa pach, na którą zdecydował...
Depilacja laserowa – na ile starcza? Odpowiada ekspert
Depilacja laserowa – na ile starcza? Odpowiada ekspert

Salony obsługujące ten zabieg

Efekty depilacji laserowej Przed&Po
Zobacz jak wyglądają ekety depilacji laserowej pach, po 9 zabiegach
result before
result after

Zastanawiasz się nad umówieniem wizyty?

Nie czekaj i już teraz umów się
na wizytę testową.
Wizyta Testowa
Wypełnij formularz, oddzwonimy:
Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Prefiks
Wpisz numer telefonu
Wpisz email
Wybierz salon
Wybierz salon
*Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu internetowego www.depilacja.pl oraz akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących towarów lub usług Depilacja.pl sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi treści marketingowych Depilacja.pl sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w szczególności na podany przeze mnie numer telefonu.